Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kinemon'un, Kaido'nun ateşini kesmesiyle ilgili kınlar adına bir flashback görebiliriz. Çünkü bunu daha önce yapabilen biri neden bu kadar bekleyipte yapsın ki?

Keşke ara vermese ama motivasyonunu anlamadım 1000. bölümü illa bu yıl içindemi çıkarması lazım bu yılın özelliği ne? Her hafta ara versin o bölüm gene çıkacak zaten
Hani bir kitabı haftalarca gıdım gıdım okursun bitmez, en son utanç duyarsın bitiremediğin için ve başlarım böyle işe bir günde bitircem diye o gün 500 sayfa okursun ya o hesap :D

Hani bir kitabı haftalarca gıdım gıdım okursun bitmez, en son utanç duyarsın bitiremediğin için ve başlarım böyle işe bir günde bitircem diye o gün 500 sayfa okursun ya o hesap :D
Dostum bunu bir tek birinin ölmüşünün hayrına Kur'an okuyorsam yaparım. Normalde sarmışsa bitiririm sarmamışsa biraz şans verir ona göre yoluma bakarım la. Ama umarım Oda'nın da böyle psikopat huyları vardır tabi. Gerçi çok umutlanmamak lazım bu yılın inanılmaz bir önemi yoksa veya birileri bunu zorlamıyorsa sittin sene art arda çıkaracağım diye kendini zorlamaz.

Son düzenleme:
Kaido vs Nekomamushi Ve İnuashi
Kaido patlamalarının işe yaramaz olduğunu görüyor çünkü kinemon hepsini kesiyor ve kaido o anda bir darbe alarak olaya çok sinirleniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık