Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1012: Kaşıntı

Sizce bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu forumda zoro fanından daha çok haterı var sanırım ilginç
bu forum böyle alışacaksın.10 yıldır bunun mücadelesini veriyoruz.ormanları kesmeyin diye ağlayanlar bile yeşil saçlımın karşısında yer alıyor.tek suçu ,fazla iyi olmak.

Güç,Şöhret;Karizma,Kızlar,Zeka(evet zeka)(evet evet zeka),kültür,ahlak.e bunun üzerine kralın hakisi de verirsen tabi, diğer karakterlerin fanları der. bizim suçumuz ne der.

bu forum böyle alışacaksın.10 yıldır bunun mücadelesini veriyoruz.ormanları kesmeyin diye ağlayanlar bile yeşil saçlımın karşısında yer alıyor.tek suçu ,fazla iyi olmak.

Güç,Şöhret;Karizma,Kızlar,Zeka(evet zeka)(evet evet zeka),kültür,ahlak.e bunun üzerine kralın hakisi de verirsen tabi, diğer karakterlerin fanları der. bizim suçumuz ne der.
Ben hater da değilim fan da değilim fakat abicim siz ne yaşıyorsunuz cidden anlayamıyorum. Kafanıza yetişemiyorum bundan ötürü tebrik ederim.

Bu bandajdan zoro ancan Shinsin Son saldırısı ile çıkabilir resmen şu hale bak adam felç durumda... Hala King vs demeleri akıllara zarar... Tamam gönlünüzde o var da bu mümkün değil şuan hatta bir süre... He gelir Marco el atar 3-4 saat sonra döner o ayrı durum ama şuan Marco kendisine el atmakta zorlanıyor. Ona kim el atsın... King veya Queen ile Denjiro veya ihtiyar Hyoguro vs atabilir.

Nami upgrade alacak gibi. Dövüşe başlayınca Zeus oralarda olacak.

KocaAna, Zeus'u Nami'ye bırakacak O-Tama için savaştığı için.

En son olarak KocaAna ile Luffy ittifak kuracak gibi. İttifak olmasa bile düşman olmayacaklar bu Ar'tan sonra. Bence.

Ben hater da değilim fan da değilim fakat abicim siz ne yaşıyorsunuz cidden anlayamıyorum. Kafanıza yetişemiyorum bundan ötürü tebrik ederim.

Bu bandajdan zoro ancan Shinsin Son saldırısı ile çıkabilir resmen şu hale bak adam felç durumda... Hala King vs demeleri akıllara zarar... Tamam gönlünüzde o var da bu mümkün değil şuan hatta bir süre... He gelir Marco el atar 3-4 saat sonra döner o ayrı durum ama şuan Marco kendisine el atmakta zorlanıyor. Ona kim el atsın... King veya Queen ile Denjiro veya ihtiyar Hyoguro vs atabilir.
Ehtiyar Hyo'nun Queen'i alması daha mantıklı yani ? İyiymiş.

Queen'in övgüsünü almış ve eski halinden çekinen birisi bence... Onun dışında Queen baya darbe aldı. Hyo yanında ki samuraylarla indirebilir... Zaten bu kargaşa da 1vs1 kimse beklemesin o alanda çok zor.
Dayının eski formu olsa alabilirdi. Ama kemiklerinin erezyona uğramış hali Queen'i alamaz. Normal haline geri dönmemiş miydi dayı ?

O kadar dedik, Zoro çatıya çıkarsa çok bir iş yapamaz, King'i alsın daha iyi diye. Çıksın diyenler sonuna kadar gider diye umuyorlardı, Luffy yalnızca en sonda teke tek atacak diye düşünülüyordu ama öyle olmadı. Şimdiyse cuma çıkışı mendil açan Suriyeliler gibi sargı bezlerini açmışlar, Marco'dan mavi alev bekliyorlar. :D İnşallah verir vermesine de sonuçta hayaller Canavarlar Kralı, gerçekler Sadistler Kralı oldu be. :D

Nami upgrade alacak gibi. Dövüşe başlayınca Zeus oralarda olacak.

KocaAna, Zeus'u Nami'ye bırakacak O-Tama için savaştığı için.

En son olarak KocaAna ile Luffy ittifak kuracak gibi. İttifak olmasa bile düşman olmayacaklar bu Ar'tan sonra. Bence.
Luffy, Balıkadam adasını Big mom'dan almak isteyecektir ki Big mom'ın da savaşmadan vazgeçecegini sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık