Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1007 öngörüşe şunu yazmıştım en azından Chopper ve Haftaya ara bölümlerini bilmişim.

1006'da Onigashima'nın Wano'ya ulaştığını görmüştük. Çiçek Başkenti'ndekilerin tepkilerini görebiliriz. Chopper geçen bölüm ilacı bitirmiş tüplere dolduruyordu muhtemelen bu bölüm Chopper'in bölümü olacak. Jack hazine odasında Kızıl Kınları bulur yanlarında Hiyori vardır. Jack, telesalyangozla "Queen nii-san, Akazaya'ları buldum. Onlara yardım eden kişiye inanamayacaksınız." Queen araya girer; "Kimmiş o aşağılık" der. Jack; " Çiçek Başkenti'nin en önemli yüzü Kurtizan Komurasaki." der. Queen'in gözleri yuvasından fırlar " Neeeee? Komurasaki yaşıyor mu?" der ve Marco'yla olan savaşını bırakıp Komurasaki'nin yanına kaçmaya başlar. Marco derin bir nefes alır " En azından, teke tek mücadelede bu uçan dinozor görünümlü kargayı aradan çıkarabilirim." der. Tam o anda araya; " kukukuku, perorin" diye Perospero girer; " King, Marco! İkinizle de bitmemiş olan bir mücadelem var der. Üçlü bir mücadele başlar. Marco King'e, King Peros'a, Peros King'e, Peros Marco'ya sonra ikisi Marco'ya saldırır bölümün adı "Grup indirimidir." Bu sırada Jack, Akazaya'ları aradan çıkaracakken sarı saçlı, yakışıklı, kızların gönlünde taht kuran, One Piece dünyasının en şık karakteri " Bir Leydinin göz yaşları beni buraya çağırdı." der ve Jack'ın yüzüne 42 numara Kemal Tanca marka ayakkabı izi çıkarır. :respect::alkis:Jack şaşkın! Jack üzgün! Jack endişeli bir ifade takınır. Sanji'yse yüzünde alaycı bir tebessümle sigarasının dumanını havaya üfler.:good:

Bölüm sonu: Haftaya ara var:of::agla:

İyi yanından bakacak olursak luffy Robin ve chopper bölüm isimleri oldu. Tüm tayfa üyelerinin olma ihtimali arttı. Sanji nin bölümünü beklemeye devam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık