Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu 1000. sayıya Luffy ismini vermek için, çatıya Kaido'nun karşısına çıktığı bölüm 1000 sayı olsun diye aylarca koşturdu çöplere karşı dövüştürdü sen neyden bahsediyorsun :(
Gerektiğinde de anormal hızlı şekilde ilerliyor.Wano'nun sonrasında 3,4 arc daha olmayacağı kesin bir şey hemen hemen zaten.Kesin bitirir 2027den önce.

Dövüşler arkın 95.sayısında başladı.30 bölüm sürecek desen wano arkı 125 bölüm oluyor.Yani aşağı yukarı 3 sene.Kalan iki senede son savaşı rafteli falan toparlayabilecegini düşünüyorsan çok iyimsersin.Ha bu ark son ark olur diyorsan olabilir.Tüm babalar Wanoda toplanabilir.
Wano sondan 1.ci ya da 2.ci arc muhtemelen.bu yıl içerisinde Wano biterse rahat biter yani.

Gerektiğinde de anormal hızlı şekilde ilerliyor.Wano'nun sonrasında 3,4 arc daha olmayacağı kesin bir şey hemen hemen zaten.Kesin bitirir 2027den önce.
Gerektiğinde dediğin bir veya iki bölüm aksiyon göstermesi. Oysa normali bu olmalı zaten. Ama o iki sayı aksiyon için yirmi bölüm bir daha gözükmeyecek tipleri, şunu bunu çiziyor. Hikaye desen çok az anlatıyor.

Gerektiğinde dediğin bir veya iki bölüm aksiyon göstermesi. Oysa normali bu olmalı zaten. Ama o iki sayı aksiyon için yirmi bölüm bir daha gözükmeyecek tipleri, şunu bunu çiziyor. Hikaye desen çok az anlatıyor.
Wano 909da başladı.Arcın en az 15,20 bölümü boş bölüm gibi bir şeydi zaten.Adam gitti tilkiye fb çizdi falan.

Toki nin meyvesi sağlam arkadaslar alışın .... ne Oden i daha bu ark olmasa bile final arkta Wb -Ace - Roger hatta herkesin merak ettiği RYUMA bile gelecek.

Roger mangada bunu söylediğinde ben geçmişteki Joy Boy dan bahsediyor sanmıştım ama bu haftaki bölümde Oden in gelişi artık karanlık nokta bırakmadı.Oda boşuna bu lafı söyletmedi.

Klasik shounen vakası mı yaşayacağız yani:oleyo::artiz:
başka seride de olmuştu böyle bir olay
:bilmem:

Toki nin meyvesi sağlam arkadaslar alışın .... ne Oden i daha bu ark olmasa bile final arkta Wb -Ace - Roger hatta herkesin merak ettiği RYUMA bile gelecek.

Roger mangada bunu söylediğinde ben geçmişteki Joy Boy dan bahsediyor sanmıştım ama bu haftaki bölümde Oden in gelişi artık karanlık nokta bırakmadı.Oda boşuna bu lafı söyletmedi.

Gelecek ile geçmişin bir yerde bağlanacağı kesin de bence bu Roger falan olmaz bi ihtimal joyboy halen yaşıyordur bı ihtimal im-sama kayıp yüzyıldan beri yaşıyordur tarzı birşey çıkacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık