Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümün en sevdiğim yanı Sanjiye uzun süredir taa gökyüzü adasından beri bu kadar gülmemiştim. Hatta one piece'e uzun süredir bu kadar gülmemiştim. Sanjinin buzda kayıp düşmesi ve o yüz ifadesine nedense kahkaha attım.

Robinciğimdeki karizmayı da unutmayalım. Bitchslapi çaktı black mariaya.

Her tayfa üyesinin bu şekilde karizma yaptığı anlar oluyor, onları özlüyorum. Frankynin Bluenonun kafasını yumurta gibi tutması, yine enies lobbyde usoppun 5 kmden Robini koruması. Zoronun seppaku bıçağıyla evi ikiye bölmesi ya da Jinbeinin Linlinin saldırıyı bloklaması gibi karizma anlara ihtiyacım var bu seride.

Goda yaptı yine yapacağını
Jack ve King
Sanji burada King ve Marco gibi Bm'nin gemilerinden birini düşüyüroyor.
Big mom hem King'i hem de Germa teknolojisini istiyor.
Bu asalet ve benzerliğe bakın.
Germa'nın amblemi
Her ikisinin ateş yetenkelerine sahib olması

En önemliside Marco'nun yeni nesil lafı.

Kısacası Sanji eğer karşılaşırsa Jack'i, King is Marco'yu yenecek. Sonra gelsin Sanji vs King.
Bu arc Sanji iki komutan yenecek.
King yavaş yensin Marco'yu. Bu seride Marco'yu alabilecek tek komutan Ben Beckman olur. Komutan sıralaması zaten: Beckman>Marco>Katakuri>King>Shiryuu>Zoro şeklinde bence. Tabi zoro arc sonu katakuri in arkasına geçer.

Taa Skypiea’dan beri Robin dövüşü görmüyorduk, çok iyi gelecek gibi. Robin çok karizma durmuş. Robin ve Brook tam yeter gibi yarım konutan diyebileceğimiz Flying Six’ten birine.

Jack yaralı 9 kına F6 lar yetmez derken, sanırım biri ( örneğin Black Maria) gitse ölüm döşeğindeki kınlar 9v1 atıp alabilir demeye çalışmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık