Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Madem işe yaramıyo kaido dan niye tek yedin eyy luffy. :D

Haki farkından dolayı muhtemelen
Yani tüm hakisini kafasına bassa belki de yemezdi ama her yerine dağılmıştı haki.:D Ayrıca öncesinde de bildiğin baya baya hakisini harcayarak zarar vermeye çalıştı. Haki ile işe yarıyor onu dedik zaten. Kaido haki kullanmadı diyenlere karşıydı o cevap.

Bu arada çok iyi hatırlıyorum Luffy tek yediği zaman kolunu salladı tek attı denmişti dalga geçilmek için. Şimdi Ejder ve base modu içinde en güçlü atağının o olduğunu görüyoruz. Bu atakla Oden'e tek atmıştı galiba hatta tam belli değil bu atağı mı kullandığı.

Şimdiye kadar haki kaplı bir saldırı veya savunmasını görmedik.Şimdi diyenler olacaktır görünmez zırh haki kullanıyordur diye.Öyle bir zırh haki kullanmış olsa un torbasına vurur gibi Luffy nasıl vuracak Kaido ya.İlk tek yediği sahnedede son sahnedede gördük.Zaten adam vurduğu anda tek alıyor rakibini.Hakili vursada tek vurmasada tek.
Katakuri'nin ilk hit yediği saldırı Luffy'nin tekmesiydi ve bacağı haki kaplı değildi. Şimdi Haki basmayan Luffy, İmparator sağ kolundan o kadar kan mı alıyor ? :d Gear 4'e bile nasıl dayanıyor Katakuri.

Kaido haki basmıyor Hybrit açmıyor. Odeni kendi ile savaşabilecek adamlardan sayıyor :D iyiymiş.

Sanji profil resimli reis Sanji'nin koka kaplı bir tane sahnesini atar mısın ? Hatırlayamadım merak ettim.

Yani tüm hakisini kafasına bassa belki de yemezdi ama her yerine dağılmıştı haki.:D Ayrıca öncesinde de bildiğin baya baya hakisini harcayarak zarar vermeye çalıştı. Haki ile işe yarıyor onu dedik zaten. Kaido haki kullanmadı diyenlere karşıydı o cevap.

Bu arada çok iyi hatırlıyorum Luffy tek yediği zaman kolunu salladı tek attı denmişti dalga geçilmek için. Şimdi Ejder ve base modu içinde en güçlü atağının o olduğunu görüyoruz. Bu atakla Oden'e tek atmıştı galiba hatta tam belli değil bu atağı mı kullandığı.
Luffy tüm hakisini kafaya bassada çok sıkıntı ya. Kaido'dan o atağı kafaya yemeyeceksin. Tek yemesen bile dövüşe devam edemeyecek seviyeye gelirsin neredeyse. Birde hibritte daha güçlü vuruyordur bu hayvan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık