Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vovovovov Robin'i severim de Şu anki Robin Cp-9 daki Lucci'yi bile alamaz bence. Umarım şakalı dedin bunu...
Bölüme gelirsek sıfır beklenti ile okumama rağmen tat almıyorum artık.
Cidden olsun isterdim ama neredeyse imkansız :(.
Marco v King
Drake v Queen
Brook v Maria
Sanji-Robin v Cp-0
Bence çok güzel eşleşmer oldu... :D

He doğru bak onu fark etmedim. Ama burada net dokunmuyor yav.
Haki antrenmanında sadece hakisini çalıştırması normal. Yumruk atarak çalışsa adada ağaç bırakmazdı :D hem içine haki yollayıp hem yumruk atmak en iyisi muhtemelen.

Hakisi ne kadar güçlü bilmiyoruz. Arlong partk’ta tek tükürükle 5-10 ağaç yokeden balıkadam vardı ve usopp indirdi onu. Ağaç patlatmak bi marifet değil.
Luffy sadece o tekniği geliştirdi orda ve şimdi yumruklarına ekliyor.

roger gibi biri olsa neyse. Luffy sadece hakisiyle yonkou’ya zarar vermez daha. Yumruk değmeyecekse bu demektir ki yumruğun kuvvetinin önemi yok. Sadece uzaktan haki yolluyorsa sıradan yumrukla g4 arasında fark olmaz. Sen sıradan yumrukla kaido dövmesini hayal edebiliyor musun?

Hakisi roger gibi olunca yapar öyle şeyler. Şimdilik hakiyi önden kaido’ya yollayarak vuracağı yeri yumuşatıp yumruklarıyla can yakmak için kullanması lazım.
______

Zaten luffy’nin dövüş tarzını düşünürsek dediğin gibi dövüşmesi zor. Uzaktan kol uzatıyor çocuk. Sırf değmesi şart değil diye düşmana 20-30 cm kala geri mi çeksin kolunu?
Duvar hakisi gibi yumruğun etrafında görünmez haki yok. Vücudundan çıkardığı haki rakibin içine giriyor. Ağaç sahnesinde hem ağaç hem luffy sabit bi noktada durduğu için orda kolay ama dövüşürken öyle bişeyle uğraşmasına gerek yok. Yumruk rakibe değdikten sonra çeker işte kolunu ne gerek var erkenden çekmek için kasmaya? Şimdilik zaten yumruk şarttır ama ilerde de uğraşmaz muhtemelen dövüş tarzından dolayı.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık