Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar kötü bir bölüm ki Eichiro Oda kendi kafasına sıktı. Bu kadar leş bir çizim ve leş senaryo olamaz. Luffy'nin ve 4 tane çapulcunun 2 yonkounun karşısına çıkıp, Luffy'nin Kaido gibi bir adamı böyle yumruklaması serinin cenazesini kaldırdığımızın göstergesidir. Ulan ayrıca Marco nasıl King ve Queen'i bu hale getiriyor. Nerede kaldı güç dengesi ve mantık. Allahım şu odanın canını al da şu mallıklardan kurtulsun.
Seriyi 50 yıla mı yaysın ? Kaido'nun ilk iki komutanı = Beyazsakalın sağ kolu anlaması çok zor değil.

Red rock güzelde olsa bence bölümün en iyi sahneleri marconun iki işe yaramazı boyunlarından tutup zoroyu fırlatması bide luffynin big mom ve kaidoyu sallamayıp aralarından geçip kinemonun yanına gitmesi ve diğer kınlara bakması oradaki duygu dolu konuşmalarıdır.

valla bunu da beğenmiyorsalar ne demeli ki...

1000 bölümün bu kadar özel olacağını düşünmemiştim ben şahsen. Şimdi Solid beyciğimizin analizini okurken farkettim ki Zoro iki Yonkou'yu aynı anda gördü. Cidden özel bi bölüm yav ciddi düşününce...
Ben bölülü beğendim ama beklentimin altında kaldı açıkçası... Bölümde sadece Luffy'nin vurduğu yumruk vardı ki bunu, hatta daha fazlasını yapabileceğini zaten biliyorduk.
999. bölümde Yamato, "Onun da adında "D" var!" dediğinde, 1000. bölümde "D"den bahsetmesini beklemiştim...

O kadar kötü bir bölüm ki Eichiro Oda kendi kafasına sıktı. Bu kadar leş bir çizim ve leş senaryo olamaz. Luffy'nin ve 4 tane çapulcunun 2 yonkounun karşısına çıkıp, Luffy'nin Kaido gibi bir adamı böyle yumruklaması serinin cenazesini kaldırdığımızın göstergesidir. Ulan ayrıca Marco nasıl King ve Queen'i bu hale getiriyor. Nerede kaldı güç dengesi ve mantık. Allahım şu odanın canını al da şu mallıklardan kurtulsun.
Gorosei tarafından Beyazsakal öldükten sonra Yonko pozisyonuna gelebileceği söylenen biri bir zahmet iki komutan indirsin.

kaç bölümdür bu anı bekledik luffyde o gücü yapmayı başardı ve bu kadar uzun sürmesi zaten bu sebeptendi sadece bu vuruş belki ufak bir kıvılcımın göstergesi olabilir

Ben bölülü beğendim ama beklentimin altında kaldı açıkçası... Bölümde sadece Luffy'nin vurduğu yumruk vardı ki bunu, hatta daha fazlasını yapabileceğini zaten biliyorduk.
999. bölümde Yamato, "Onun da adında "D" var!" dediğinde, 1000. bölümde "D"den bahsetmesini beklemiştim...
D den bahsetmesi için hikayenin duygusal yönden bi yükselişe geçmesi gerekli ki yanında biraz da bağlam lazım. D adının anılması vs gerekli, D klanı veya topluluğu artık kimseler şimdiki temsicileri Luffy, Law gibi karakterlerin bu D özelliklerini göstermesi sonrasında belki düşmanın belki de dostların bu benzerliği fark edip yorum yapması falan gerekli. genelde böyle işliyor. belki de D yavaş yavaş şekil alırken dış dünyayı da görebiliriz. doğrudan açıklamasa da hükümetin aldığı önlemlerle D nin getirdiği dev dalgalar arasındaki korelasyona bakabiliriz. oda bu benzetmeleri yapar genelde. belki de ben uyduruyorum

Luffy'nin iki imparator arasından geçtiği an daha iyi resmedilebilirdi, bu konuda başarısız olmuş Oda, duyguyu vetememiş. Ayrıca vuruş hissi de iyi değildi, o sahne de vasat. Bu bölüm çizimden gitmiş, yoksa fena bölüm değildi.

Aşırı yükselenler olmuş, onlar adına mutluyum. Benim için anlamsız bir bölümdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık