Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'i G4 moduna girmiş durumdayken ve ilk saldırıları bizzat kendi yaparken savunmasız nasıl oluyor? Beklenmediği anda darbe yedi diyorsan daha nasıl hazırlıklı olacaktı?
Dostum Luffy'i o ada da Udon'a göndertecek ve şok etkisi yaratacak başka bir senaryo yapılabilir miydi yapılırdı lakin tek attırmayı denedi ve Yonko'ya dikkatsiz dalarsan olacağı bu dedirtti. Şuan Law ve Zoro hariç Yonko şamarı yemeyen adam yok orada o yüzden bu sefer temkinli savaşırlar gibi geliyor. BM her türlü aradan çıkacak ama bu 5'li sayesinde çıkmaz bence.

Dostum Luffy'i o ada da Udon'a göndertecek ve şok etkisi yaratacak başka bir senaryo yapılabilir miydi yapılırdı lakin tek attırmayı denedi ve Yonko'ya dikkatsiz dalarsan olacağı bu dedirtti. Şuan Law ve Zoro hariç Yonko şamarı yemeyen adam yok orada o yüzden bu sefer temkinli savaşırlar gibi geliyor. BM her türlü aradan çıkacak ama bu 5'li sayesinde çıkmaz bence.
Muhakkak temkinli olacaklardır. Ayrıca asıl olay Law'da bitecek gibi bu maçı kazandırırsa o kazandırır.

Kaido ve big mam ın tavırlarındaki aptallıklar aslında korsan olmanın verdiği özgür yaşama düşüncesi yüzünden olduğunu düşünüyorum. Hikayenin anlatımından kaynaklı bir hata değil tam tersi bilerek tasarlanmış bir düşünce. Amiraller ya da CP0 üyeleri gibi hükümete bağlı gözüken güçlü kişilerde daha akıllı bir bakış açısı var. Çünkü idealleri var. Devrimcilerde de bu ciddiyet gözüküyor. Fakat korsanlar içinde şu ana kadar bu şekilde dünyanın işleyişi üzerine düşünüp hareket eden tek kişi Shanks. Onun dışındaki diğer korsanlar -Roger burada Shanks gibi bir yaklaşım sergilediğini düşünebiliriz- kendi hayallerinden oluşturdukları bir hayatı devam etmeye dünyanın ne yaptığını kendilerini etkilemediği sürece umursamıyorlar. Kaido ve Linlin güçlüler tedbirsiz davranarak ya da kendilerini kaybettikleri için yenileceklerini düşünmüyorum.

Luffy daha düne kadar Big Mom ın yumruğunu durduramamışken şimdi nasıl bir eğitim aldı ki Yenecek hakikaten şaşırıyor insan ...Umarım Oda sıvamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık