Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

10 Kişilik Bir Tayfa Kursanız, Kimleri Alırdınız?

Saydığın isimler alınmak zorunda değilse, en azından supernova kaptanlarından bazılarını almak istiyorum. (Teach ve Luffy dışında tabiki)

Kaptan; Trafalgar Water D. Law

-Bege
-Brülee
-Monet
-Absalom
-Vander Decken IX
-Gekko Moria
-Donquixote Rosinante
-Jinbei
-Dellinger

Şu karakterlerin meyveleri ile yapılacak akıl oyunları, beni 1 yıl içinde Korsan Kral yapardı.

Kitabe yürütme takımı; Absalom, Brülee, Rosinante, Bege, Monet

Absalom, Bege'i sırtına alır. Rosinante, seslerini kapatır. Bege'in içinde ise Brülee ve Rosinante bulunur. Kitabelerin önüne gelindiğinde Brülee de dışarı çıkarak bir ayna yerleştirir. Bu sırada Absalom ile teması devam eden Bege ve Brülee ayna dünyasına girer. Bunlar yaşanırken içerinin karışması ve yakalanma ihtimallerinin 0'a inmesi için Decken IX meyve gücü ile gemiye dokunarak hafızasına kaydettiği hedefe uçurmaya başlar. Havalanmaya başlayan gemi içinde panik artar. Absalom kopyaları tamamlayınca ayna dünyasına girer. Monet casusluğu ile gökyüzünde veya ıssız bir alanda başka bir ayna ile bekleyerek, güvenli çıkışlarını sağlar. Aynadan çıktıkları anda hepsi Bege'in bedenine girer. Law Shambles ile Bege'in bedenini gemiye alır.

Savaş ve suikast formasyonu;

Absalom ve Rosinante güçleri ile su altında gidebilen Polar Tang zaten yakalanması zor olan bir denizaltı iken, tam bir hayalet gemiye döner. Karada ise Bege'in Castle Tank ve Big Father yenetekleri k. haki dışında fark edilemez. Ve tabi Big Father yeteneği Bege'in kendi bedeni olduğundan Moria'nın gölgeleri Bege verilirse Bege'in Big Father yeteneği gerçekten tehlikeli bir duruma dönüşür. Vander Decken sayesinde savaş durumlarında kayıtlı olan yer Brülee aynası olursa Bege yaptığı her suikastten sonra görünmez ve sessiz şekilde, Monet'in uzakta ve gökyüzünde tuttuğu aynaya uçabilir.

Jinbei bunca güç kullanıcısı varken denizden az da olsa güvence vermesi amacında. Dellinger'ı ise sempatik bulduğum için miço diye alıp yetiştirirdim.

Son düzenleme:
Saydığın isimler alınmak zorunda değilse, en azından supernova kaptanlarından bazılarını almak istiyorum. (Teach ve Luffy dışında tabiki)

Kaptan; Trafalgar Water D. Law

-Bege
-Brülee
-Monet
-Absalom
-Vander Decken IX
-Gekko Moria
-Donquixote Rosinante
-Jinbei
-Dellinger

Şu karakterlerin meyveleri ile yapılacak akıl oyunları ile 1 yıl içinde Korsan Kral olurdum.

Kitabe yürütme takımı; Absalom, Brülee, Rosinante, Bege, Monet

Absalom, Bege'i sırtına alır. Rosinante, seslerini kapatır. Bege'in içinde ise Brülee ve Rosinante bulunur. Kitabelerin önüne gelindiğinde Brülee de dışarı çıkarak bir ayna yerleştirir. Bu sırada Absalom ile teması devam eden Bege ve Brülee ayna dünyasına girer. Bunlar yaşanırken içerinin karışması ve yakalanma ihtimallerinin 0'a inmesi için Decken IX meyve gücü ile gemiye dokunarak hafızasına kaydettiği hedefe uçurmaya başlar. Havalanmaya başlayan gemi içinde panik artar. Absalom kopyaları tamamlayınca ayna dünyasına girer. Monet casusluğu ile gökyüzünde veya ıssız bir alanda başka bir ayna ile bekleyerek, güvenli çıkışlarını sağlar. Aynadan çıktıkları anda hepsi Bege'in bedenine girer. Law Shambles ile Bege'in bedenini gemiye alır.

Savaş ve suikast formasyonu;

Absalom ve Rosinante güçleri ile su altında gidebilen Polar Tang zaten yakalanması zor olan bir denizaltı iken, tam bir hayalet gemiye döner. Karada ise Bege'in Castle Tank ve Big Father yenetekleri k. haki dışında fark edilemez. Ve tabi Big Father yeteneği Bege'in kendi bedeni olduğundan Moria'nın gölgeleri Bege verilirse Bege'in Big Father yeteneği gerçekten tehlikeli bir duruma dönüşür. Vander Decken sayesinde savaş durumlarında kayıtlı olan yer Brülee aynası olursa Bege yaptığı her suikastten sonra görünmez ve sessiz şekilde, Monet'in uzakta ve gökyüzünde tuttuğu aynaya uçabilir.

Jinbei bunca güç kullanıcısı varken denizden az da olsa güvence vermesi amacında. Dellinger'ı ise sempatik bulduğum için miço diye alıp yetiştirirdim.
Çok iyi plan :respect:

Bir de binlerce karakterden miço olarak Dellinger'ı mı buldun :/

Bu tayfaya Bon Clay de iyi giderdi. Bir çok kişinin yüzünü çalıp kullanabilirsin değişik planlar için.

Kaptan Monkey D Luffy
-Aokiji
-Ace
-Enel
-Zoro
-Lucci
-Urouge
-Jozu
-Chopper
-Tom

Kaptan olarak luffyden vazgeçemedim :).Aokiji Ace Enel yıkım 3lüsü,Zoro-Lucci Suikast,Urouge Jozu Tank,Chopper healer,Tom hem balık adam hem gemi onarım.

Jinbei=Dümenci
Yasopp=Gözcü
Bepo=Rotacı
Hancock=Aşçı
Zoro=Sağ kolum
Franky=Gemi mühendisi
Katakuri=Görev adamı
Marco=Gemi bekçisi
Neko=?
Kaku=?

kaptan: sevgili ben :sapkali: dra dra no mi : model bükrek...

kılıç ustası: raylight :at:
doktor: trafalgar d. water law :good: (kurallara aykırı ama olmazsa olmazım)
aşçı: sanji :hmm:
arkeolog: nico robin :utaniyorum:
Rotacı: Nami:utan:
keskin nişancı: Yasopp:ehe:
gemi marangozu: kaku :artiz:
balık adam: jimbei:flaugh:
mink' lerden: Duke inuarashi, Master Nekomamushi:hhh:
galiba one piece ele geçirmemem için hiç bir sebep yok :alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık