Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. Takım vs. 2. Takım

Hangi takım alır ?

• Kullanılan toplam oy
    73
1. Takım muken aizen(mühürlü) ve EoS Ichigo farkıyla alır. Yhwach ichigonun bankasi için 5 potansiyel tehdit arasında en üst seviyede görüyor ve çok tehlikeli diyip kırıyor ki biz 4 unsurun birleşimi olan gücünü tam olarak göremedik bile. Aizen sandalyede mühürlü kaldığı süre boyunca daha güçlü olduğu söylendi ve ruh sarayını bulunduğu yerden vurup yikabileceğini söyledi. SS ile ruh sarayı arasındaki uzaklık kıta mesafesi olarak belirtildi ve ruh sarayının bulunduğu yerler şehir büyüklüğünde dendi. Üstüne Aizen mühür kıyafetinden kurtulsa ortalığın anasını ağlatırdı. Sadece sandalyeden kurtulmasına rağmen Yhwacha kafa tuttu,tek yemedi

Yapabiliyorsa yapsın da İchibei o evrendeki siyah olan her şeyi kontrole diyor. Hani yer ve zaman fark etmeden yapıyor bunu. Yamaji'nin kıyafeti tamamen siyah renkte. Tek sorun mürekkep değil.

Bunlar bir yana 100 milyon yaşında bir Shinigami kendisi. Bu kadar olmasa bile milyonlarca senedir Shinigamilerin liderliğini yapıyor. Genç Yamaji'nin yenemediği Ikomikidomoe isimli hollow'u yeniyor.
Prime Yamamato bankasini bile tam kullanmadan, İchibeiye tek atan Ywachı yenmemişmiydi 1000 yıl önce ?(yanlış mı hatırlıyorum :confused:)

Prime Yamamato bankasini bile tam kullanmadan, İchibeiye tek atan Ywachı yenmemişmiydi 1000 yıl önce ?(yanlış mı hatırlıyorum :confused:)
O zamanlar Yhwachta almight yoktu. Aslında yama dedenin bankaisi dehşet biseydi ama Kubo tam olarak potansiyelini kullandirtmadi. Düşünsene adam güneşin çekirdeğiyle aynı ısıda bı sıcaklık açmış Yhwach'in klonu bulut vene açmış etkilenmiyordu bana göre saçma biseydi.

Yhwach’ın asıl gücü millete küçük miktarda güç dağıtıp sonra öldüklerinde onların tüm gücünü çalmak. Savaş sırasında bi flashback’te açıklandı bu. Kendi askerlerine acımama sebebi de buydu.

savaşta tüm SS’ye kendi gücünü dağıttı. Herkeste çok az miktarda yhwach’ın gücü var (shinigamiler ve çöp askerler dahil). Ve öldüklerinde onların tüm güçlerini emiyor.

yhwach 1000 yıldır güçleniyor bu şekilde. Sabit bi gücü yok.

Bankai kullandı.

O zamanlar Yhwachta almight yoktu. Aslında yama dedenin bankaisi dehşet biseydi ama Kubo tam olarak potansiyelini kullandirtmadi. Düşünsene adam güneşin çekirdeğiyle aynı ısıda bı sıcaklık açmış Yhwach'in klonu bulut vene açmış etkilenmiyordu bana göre saçma biseydi.
Etkileniyordu aslında. Uzun süre dayanamazdı.

Ichigo'nun son hali konusu kafamı karıştırıyor. Pek fazla ne yapabilir tarzinda bir olayini görmeden Yhwach o durumu da halletmişti. Yani Ichigo'nun gucsel olarak son hali kacinci sirada bleach evreninde yer alabilir? Elbet eskisinden guclu olmustur ama yeni halini bir yere koyacak kadar bilgi sahibimiyiz onu merak ediyorum.

@Starrk @Tony Stark @William cutting
Aklımda yamaji en güçlü diye kalmış, bankaisini çaldırmasa herkesin içinden geçecekti diye hatırlıyorum.Kendi demiyormuydu bin yıldır beni geçen shinigami yok diye, bide bin yıl önce bankasini tam açmış olsa Ywach çamak için beklemezdi diye düşünüyorum(bankaisini tam görüp çözmeden çalınmıyordu öyle hatırlıyorum).

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık