Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. Takım vs. 2. Takım

KİM kazanır

• Kullanılan toplam oy
    134
Dragon'u en az Yonkou seviyesi olarak gördüğümden dolayı 1. Takım öper geçer.
Shanks, Teach'i alır.
Garp, Kaido'yla başbaşa yada alır.
Dragon, BM'yi alır.
Rayleigh, Sakayla en kötü berabere.

Belki burgess'ın sabo'ya bıçakla yapmaya şekilde yaptı, belki başka bi şekilde.
Ama adam açık açık "ben bu yarayı maceradan veya mihawktan değil teachten aldım. Gardım da düşük değildi" diyor.

Normal bar muhabbeti olsa, birine yarayı nasıl aldığını anlatıyor olsa anlarım.
Ama orada ace'i geri çekmesi için konuşuyor whitebeard'la.
"Teach çok güçlü bi adam ace'i onun peşinden yollama" demek istediyse ne diye çaylak halindeyken yaptığı bi dövüşten, mihawktan bahsetsin? "Şimdi gelse tek atarım da çaylakken beni çizdi bu adam" demek için niye gitsin whitebeard'ın yanına? Madem artık teach mihawk'ın gücünde değil ne diye mihawktan yara almadım ama ondan aldım desin?

Teach'in meyvesizken ace'i yenemeyeceği ortada değil mi? Shanks'ın o güçte bi karakterin ace'i yeneceğini düşünmesinin sebebi ne sizce? Meyve yediğini bilen de yok.
Shanks whitebeard'a orada "adam o kadar güçlü geçirdi ki sanki bigün çok sağlam bi meyve yiyecekmiş gibi hissettim. Bence bu adamda fena bi meyve var ace'i yollama" mı demek istedi bu daha mı mantıklı sizin için?

Bu şuan luffy'nin gidip trafalgar law'a "arlongla sakın savaşma zamanında beni neredeyse öldürmüştü" demesi gibi çok mantıksız bişey.

Sadece o cümleden çıkardığım bişey de değil bu. Tüm muhabbet teach'in sinsiliğine dayalı. Shanks açkk açık "artık elinde güç de var. Yakında senin yerini almaya çalışacak" diyor. Ee o zaman blackbeard meyvesizken whitebeard seviyesinde mi oldu şimdi?

Teach'in potansiyeli olduğunu anlamış olabilir. Uyarmasının sebeplerinden biri adamın gücüdür elbette. Marco da zaten teach'in anormal vücutlu olduğunu söylüyor. Ama o muhabbete teach'in vurgulanan özelliği güç değil bence.
Teach komutan olacak seviyede olsa da meyvesi yokken shanks'ın ace için korkmasına sebep olacak seviyede değil bu adam.

Dragon olsa olsa en fazla(ama en fazla) amiral seviyesinde olur bence, Akainu da bu adamı alır. 2. takım kazanır sırf bu nedenle. Akainu ve Dragon anketten çıksa bak o zaman ilk takım alabilir. Gerçi öyle bile olsa kesin yenerler diyemeyeceğim, iki meyve yemekle dengeyi çok bozdu bu Teach adisi.

Blackbeard gücüyle değil kurnazlığıyla shanks'ı yaraladı. Shanks orada "kendimi tutmuyordum" veya "rakibimi küçümsemedim" demedi. "Gardım düşük değildi" dedi. Beklemediği bi anda yakalamış yani.
Tüm konuşma boyunca adamın kurnazlığından bahsediyor. Yıllarca tayfada olmasına rağmen komutan olmayıp ismini saklaması vs.

Tayfayı bırakıp gittiğinden bahsederken de "artık elinde güç var" diyor. Yani adam zaten kurnazdı üstüne eline güç de geçti artık çok tehlikeli bi adam diyor.

Blackbeard zaten bulunduğu konuma gücüyle değil kurnazlığıyla geldi. Shicibukaiye katılıp hapisten sağlam bi tayfa kaçırmak, gura gurayı çalmak, wb tayfasındaki tecrübesiyle yonkou olmak kurnazlığıyla, zekasıyla elde ettiği şeyler.

Zaten shanks teach'ten aldığı yaradan bahsettiği bölüm gökyüzünü ikiye bölüyor. Ace vs teach bu bölümden sonra oluyor. Yani mangakanın güç seviyelerini başlarda belirleyememesi gibi bi durum da yok.
Ben de senin gibi bakıyorum olaya. Direk aklıma o bölüm bunlar gelmişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık