Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Tanrıyı Oynayanlar

Gerçek bir hikayeden beyazperdeye aktarılan bu filmde, Dr. Alfred Blalock ( Alan Rickman ) ve asistanı Vivien Thomas ( Mos Def ) arasında geçen bir ilişki anlatılıyor. Vivien Thomas, üstün bir yeteneğe sahip olmasına rağmen, ırk ayrımından dolayı kaybolup gitmemek için büyük çaba harcayan zenci bir doktor adayıdır. Ancak üniversite için biriktirdiği parayı yatırdığı banka iflas edince işi iyice zorlaşır...
Mükemmel bir filmdi zaten Alan abim olunca pek sorgulamadım. Irkçılık,başarı,hırs zaten gerçek olaylardan aktarılmış. Film olabilecek en güzel şekilde o duyguları yansıtmış. Alan abimde kendini kaybediyor ister istemez.. Vivien o kadar başarısına rağmen şartlara uymak zorunda bırakılıyorr :(

New York Çeteleri

1800'lü yılların ortalarında Amerika'nın Manhattan eyaletinin kenar mahallerinde yaşayan iki çete arasında şiddetli bir savaş hüküm sürmektedir. Bir yanda Amerika'nın yerlilerinden oluşan bir grup, diğer tarafta ise bu bölgeye sonradan göç etmiş olan İrlandalı katoliklerin oluşturduğu topluluk. Yerliler Bill the Butcher isimli acımasız bir lider tarafından yönetilmekte, İrlandalı göçmenlerin başında ise Dead Rabbits isimli bir lider bulunmaktadır. Aralarında başlayan kanlı savaş sırasında İrlanda çetesinin lideri öldürülür ve oğlu Amsterdam Vallon da babasının ölümüne bizzat tanık olur. Amsterdam, hem babasının katilinden intikam almak hem de şehrin hakimiyetini ele geçirmek için harekete geçmek zorundadır. Usta yönetmen Martin Scorsese imzalı film, özellikle dev isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.
Normalde bana göre uzun bir film izlemezdim fakat Leo abimin filmleri bir şekilde izlettiriyor lakin burada Leo abimi övemeceğim, Deniel abim filmi son sürat götürdü, onun sahnelerini ve bir sonraki hareketlerini ister istemez merak ediyorsunuz... İyi ki geç izlemişim. Bir daha izlenecek türden sırf kavga sahneleri için gene izlenir.Siuayet, bakış açıları ya da toplum olayları güzel lanse edilmiş.. Cameron ablam çok güzeldi :D

Queen solisti olan Fredy Mercurynin kariyerini anlatıyor
Filmde Fredynin yer yer göt bir insan olduğunu öğreniyorsunuz ben buna şaşırdım açıkçası. Albümlerin çıkış şarkılarının yapılma anlarını gösteriyor. Fredynin özel hayatını da bol bol görüyoruz. Queen müziklerini seviyorsanız harika bir film. Gruba ilk katıldığı günden, Aid live isimli yardım konserine kadar olan yaklaşık 15 yıllık bir kısım. Sonunda da konseri uzun uzun izliyorsunuz baya beğendim ben açıkçası. Son kısmı falan baya baya keyifliydi. 10/9

Üye silindi 5781

Filmde Fredynin yer yer göt bir insan olduğunu öğreniyorsunuz ben buna şaşırdım açıkçası. Albümlerin çıkış şarkılarının yapılma anlarını gösteriyor. Fredynin özel hayatını da bol bol görüyoruz. Queen müziklerini seviyorsanız harika bir film. Gruba ilk katıldığı günden, Aid live isimli yardım konserine kadar olan yaklaşık 15 yıllık bir kısım. Sonunda da konseri uzun uzun izliyorsunuz baya beğendim ben açıkçası. Son kısmı falan baya baya keyifliydi. 10/9
Ne gibi götlüğü olmuştu lan , hatırladığın bir tanesini anlatsana uzun zaman önce seyretmişim de iyi bir adam olarak kalmış aklımda

Film 4 oskar kaldırdı ya, az övmüşsün bence. Linç ediyim biraz seni :D
Bizde böyle 3-5 cümle çok bile. Şımarmasınlar...

Ne gibi götlüğü olmuştu lan , hatırladığın bir tanesini anlatsana uzun zaman önce seyretmişim de iyi bir adam olarak kalmış aklımda
Grubuna bir yerden sonra full göt. Milleti izinsiz ellemeler ''ben ne oldum'' tribi falan. Bide hep geç kalıyor gavat sdlfkklsdhf

Sondaki o meşhur Live Aid konserini muazzam canlandırmışlar, onun dışında klasik ödül sezonu filmlerine kıyasla ekstra yaptığı bir şey yoktu bence.

• Like
Tepkiler: Pan
JAGTEN

Onur Savaşı'nda 40 yaşındaki Lucas, geçirdiği zor boşanma döneminin ardından hayatını yeniden düzene koyabilmenin peşindedir. Kreşte bir iş bulur, yeni bir kız arkadaşı vardır ve ergenlik çağındaki oğluyla arasındaki sorunlu ilişkiyi onarmaya çalışmaktadır. Artık her şey yoluna girmek üzereyken işler ters gitmeye başlar. Sadece öylesine söylenmiş küçük bir yalan, içinde yaşadığı kasabaya bir virüs gibi yayılır ve Lucas kendini hayatı ve saygınlığı için savaşırken bulur.

Film güzeldi. Oyunculuk çok iyiydi. Özellikle son sahnesini beğendim.Değindiği konu hoş tavsiye ederim.
@Smoker @Kenshiro
simdi şunu anlamadım, çocuklar gerçekten taciz edildi mi edilmedi mi? Clara Lucasla alakalı uydurdu birşeyler ama Diğer cocuklar sorguya çekildiğinde neden ortak görüş olarak bodrumdan bahsettiler ve filmin son sahnesinde clara Bodrum çıkışı tarzı bir yerden geçemiyordu yardım aldı. Yönetmen bunu soru işareti olarak bırakmak istedi sanırım

JAGTEN

Onur Savaşı'nda 40 yaşındaki Lucas, geçirdiği zor boşanma döneminin ardından hayatını yeniden düzene koyabilmenin peşindedir. Kreşte bir iş bulur, yeni bir kız arkadaşı vardır ve ergenlik çağındaki oğluyla arasındaki sorunlu ilişkiyi onarmaya çalışmaktadır. Artık her şey yoluna girmek üzereyken işler ters gitmeye başlar. Sadece öylesine söylenmiş küçük bir yalan, içinde yaşadığı kasabaya bir virüs gibi yayılır ve Lucas kendini hayatı ve saygınlığı için savaşırken bulur.

Film güzeldi. Oyunculuk çok iyiydi. Özellikle son sahnesini beğendim.Değindiği konu hoş tavsiye ederim.
@Smoker @Kenshiro
simdi şunu anlamadım, çocuklar gerçekten taciz edildi mi edilmedi mi? Clara Lucasla alakalı uydurdu birşeyler ama Diğer cocuklar sorguya çekildiğinde neden ortak görüş olarak bodrumdan bahsettiler ve filmin son sahnesinde clara Bodrum çıkışı tarzı bir yerden geçemiyordu yardım aldı. Yönetmen bunu soru işareti olarak bırakmak istedi sanırım
Yönetmen orada ince bir mesaj veriyor. Çocukları taciz eden biri gerçekten var, ama bu kişi Lucas değil. Belki gördüğümüz, belki de görmediğimiz biri. Böyle insanlar her zaman içimizde, ama biz asla bilemeyeceğiz kim olduklarını.

Yönetmen orada ince bir mesaj veriyor. Çocukları taciz eden biri gerçekten var, ama bu kişi Lucas değil. Belki gördüğümüz, belki de görmediğimiz biri. Böyle insanlar her zaman içimizde, ama biz asla bilemeyeceğiz kim olduklarını.
bu kişi Lucas değil ama lucas’ın da üstünde her zaman bir kara bulut olacağına işaret etmiş yönetmen son sahnede sanırım. Güzel iş.

JAGTEN

@Smoker @Kenshiro
Senin sıkılacağın türden bir film bu aslında seni biraz tanıyorsam. :D O açıdan şaşırdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık