Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İzlediğiniz Son Film!

'Dizi - Film Sohbet' forumunda Smoker tarafından 6 Eki 2011 tarihinde açılan konu

1. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 4,464
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Blu-ray versiyonu da yakında düşer o zaman. Sinema çekimi pek güzel gelmiyor bana.

2. Çörekçioğlu Luffy .............................

Çörekçioğlu Luffy (.............................)
    Mesaj Sayısı 5,197
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Ben filmde olacakların birazını tahmin etmiştim zaten. O yüzden gitmeye gerek görmedim. Zaten kadını Engame'de gösterecekler. Bu filme hiç gerek yok.

3. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 4,464
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Black Panter gibi olmuş biraz. Fazla bir şey yoktu onda da. Bir de marvel fragmanları abarttığından insanda izleme zevki pek bırakmıyor. Bir yerde görmüştüm filmlerin son sahnelerini fragmana ekliyormuş hep. O yüzden insanlar neyin ne olacağını erkenden biliyor. :/

4. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 1,357
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Kedi komedisi falan iyiydi. Füzelere falan kafa atıyor. Kadın güçlü olacak. Endgamede bişiler yaparsa şaşırmamak lazım. Arkadaş ortamı diyim sinemada izleme sebebi. Sırf after credit için güzeldi.

5. MugiwaraNoShanks D. başka bir fırtına daha koparacak.

MugiwaraNoShanks (D. başka bir fırtına daha koparacak.)
    Mesaj Sayısı 26
    Üyelik Tarihi4 Şub 2019
    Naruto: The Last

6. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 4,464
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Thanos'a kafa tutabiliyormuş. Tek bildiğim bu. Karakteri çok fazla tanımıyorum. Nete kaliteli sürüm düşünce çerezlik niyetine izlerim ya. Asıl sinemaya Endgame geldiğinde gidilir işte. :at::mincika:

7. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 1,357
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Thanosa vurur ise şaşırmayın yani öyle diyim. Endgame'de izleyip bu kim böyle güçlü demeyin de :D Film geçmişte geçiyor. Yani izlemesen de olur. Sadece internetden after credit sahnesine bakabilirsin. Youtube'a düşmüştü o.

8. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 4,464
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Doğrudur. :D Geçmişte geçtiğini biliyorum. Fragmanlarında görmüştüm. Olur bir bakayım.

9. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,373
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    The Game
    Bir sürü mantık hatası var. Bir an olsun inandırmayı başaramadı zaten. Gerilemedim bu sebeple. Sonu belli olduğu için fazlasıyla uzatılmış geldi. Fikir güzel ama uygulanış şeklini beğenmedim çünkü bir filmin güzel olabilmesi için seni inandırması gerekir. İnananlar beğenmiştir.

10. AntiNewEra (Üye)
    Mesaj Sayısı 834
    Üyelik Tarihi4 Ara 2017
    Green Book (2018)
    Filmi izledim, çok da beğendim ama sövecem şimdi. Oscarlık bir film kessssinnlikle değil öncelikle. Top Rated listesinde 125.liği de haketmiyor. En iyi yardımcı aktör ödülüne laf etmem. Güzel film kesinlikle kabul ederim de Bohemian Rhapsody'nin yanında lafı bile geçmez bu yıl için konuşacak olursak. Zencilik bilmemne falan normalde bayar beni, izleyemem kapatırım. Baymadı bak bu, reel güzel film yani.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık