Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
Bence abartılmıyor.Ace ve Ulti gibi seviyesi yüksek olan karakterlere karşı burnu kanamayan bir karakterin belli bir güce sahip olmasi gerekir.
Ultinin seviyesi çok da yüksek değil. Franky ondan iyi olan Sasaki ile kapışacak sonuçta. Ace tamam yüksek seviyeli biri ama onunla da 2 3 sene önce kapışmış. Kelepçeli dövüşmesi güçlü olduğunu gösterir tamam da bir Queen etmez bence Yamato. Bence Jack seviyesi biri.

Ultinin seviyesi çok da yüksek değil. Franky ondan iyi olan Sasaki ile kapışacak sonuçta. Ace tamam yüksek seviyeli biri ama onunla da 2 3 sene önce kapışmış. Kelepçeli dövüşmesi güçlü olduğunu gösterir tamam da bir Queen etmez bence Yamato. Bence Jack seviyesi biri.
Yamato dediğin gibi şuan Queen etmez ve seviyesi Jack'in gücünün üstünde.Arc sonu ise durum değişir.Yamato en kötü King seviyesine yaklaşır.

Ben Dragon'a bir şey söylemedim ki. Jack Kid'den güçlüdür dedim sen Mihawk'a bağladın işi.

Bu nasıl ceza. Ödülden farksız :oleyo2:
Cezamı sen seç o zaman.
Luffy rakipsiz kalmasın diye Kid denen çöp poşetine 78 oy çıkmış.
Kid de sevdiğim çar o yüzden Mihawka sardım. Ya da dürüst olayım ya ben Mihawk gömmek için sebep aramıyorum. Fakat sen sadece Jack > Kid yazdın ben sana sulandım gibi bir durum yok. Çöp Poşeti yazmışsın geleceğin imparatoruna :of:

Yamato dediğin gibi şuan Queen etmez ve seviyesi Jack'in gücünün üstünde.Arc sonu ise durum değişir.Yamato en kötü King seviyesine yaklaşır.
Bu arc biriyle kapışır mı bilmiyorum ama King seviyesine ulaşabilmesi için ya da yaklaşabilmesi için sınırlarını zorlayacak bir savaşta olmalı. Yani Queen ile kapışması lazım. Zor görünüyor ya şu anki seviyesi ne ise arcı da öyle kapatır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık