Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Zoro Kim? (Çeviri)

Teoriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
Güzel yakalamışsın. Mighty Sword yazısı var Zoro'yu tanımlarken. O da Hyogo göndermesi olmalı. Oda yapmış yine yapacağını.
Bu kuş büyük ihtimalle Zoro sürekli kaybolduğu için yol gösterici olarak, kompeniyın olarak tasarlandı xD Yani Yasu Zoro'nun yol göstericisidir diyorum. Herif son zamanlarının çoğunu bu kalın kafalıyla geçirdi, yanında kim yürüyor umursamadı bile Zoro o vakitler, üstelik bu herif samuray nasıl olunur dersi veren biri la... Mihawk ne demişti usta bi kılıç ustası kılıç tokuşturmadan da karşıdakinin gücünü bilir... Mangaka Zoro'nun karakteriyle oynahclandjsşdkdş

Zoro kim? Teori/konu tartışması baya baya geyik muabbetine döndü. Bi bakayım konuda ne tür fikir alışverisleri tartışmalar var dedim bakmaz olaydım :ehe:

Neyse Herkesin hayatina kimseler karışamaz dimi? :fool:

Aslında, geçmişte olduğu şimdi de Burakuminler hakkında konuşmak hala yasak. Fakat, eğer bir mangaka onlar hakkında konuşacak olsa bu Oda olurdu. Hasar Şapkalar'ın hayalleri olduğu gibi Oda da bir hayale sahip: Dünya barışı.O, bunu bize birkaç kez söyledi. Bir Japon vatandaşı olan Oda'nın Burakumin konusuna el atıp atmayacağını merakla bekliyorum.

Oda'nın rüyası gerçekten dünya barışıysa, onları bir şekilde manga içine dahil etmelidir. Düşünün, bu mükemmel olur. One Piece, tüm zamanların en çok satan mangası. Zoro, her zaman anketlerde üst sıralarda olan en popüler karakterlerden biridir. Eğer Oda, Zoro'yu oluştururken Burakumin'den ilham aldıysa, onlar(Burakumin) kendilerinin hakkını savunan bir sese sahip olurlardı.
Şuraya kadar okudum ve dayanamadım;

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık