Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Vivi Nasıl Kurtuldu teorisi

Teori tutar mı?

• Evet

Kullanılan: 2 33.3%
  • Hayır

Kullanılan: 4 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    6
Bildiğiniz gibi Vivi Morgans'in yanında ve Wapol ile beraber gizleniyor.

Peki Vivi olayı nedir?

Yüce liderimiz İmu Vivi'nin posterini elinde tutmuştu. 5 büyük kutsal ejder kimi tarihten silelim derken ilk mesaj Vivi'ye idi .

Peki Vivi Nasıl kurtuldu?

Bildiğiniz gibi Wapol Vivi'nin babasının ölümünü görünce onu kurtarmak maksatina bildiğiniz gibi ağzına alıp koruyabiliyor. Vivi bu duruma tepki gösterse de huzunlenip aklıma Morgans geliyor ve Morgansin yanında güvenli olacağına inanıyor. Ama Wapol dinleniyor olabiliriz dikkatli olun diye uyarıyor.

Peki neden Vivi Tarihten silinecek?

Oda son satranç hamlelerini yavaş yavaş gösterse de bildiğimiz tek şey Alabasta ilk katılan ve ilk ihanet eden devlet olmasına 5 kutsal ejder tepkili ve hain gözüyle bakıyorlardı.

Son perdede Satürn bize pişmanlık tarzı kinayede bulunduydu. Ve sanırım Vivi'nin babasını öldürenin Borsalino olduğuna inanıyorum.

Bende bişey diyeceksin sandım 😒 Bir kere orada sadece 2 Amiral vardı .Biri Fujitora diğeri de Akainu çakması Orman adam .

Cobra zaten zayıf biri basit bir çayci bile oldurebilirdi. Benim merak ettiğim Fujitora ne tepki verdi bu ölüme .Çünkü Sabo nün bir bir şey yapmayacağını çok iyi biliyor

Bende bişey diyeceksin sandım 😒 Bir kere orada sadece 2 Amiral vardı .Biri Fujitora diğeri de Akainu çakması Orman adam .

Cobra zaten zayıf biri basit bir çayci bile oldurebilirdi. Benim merak ettiğim Fujitora ne tepki verdi bu ölüme .Çünkü Sabo nün bir bir şey yapmayacağını çok iyi biliyor
Sabo ne alaka :üzgünüm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık