Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Vergo'nun Gücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uçan_Terlik

Animatörler zoro'nun karizmatik bakış attığı sahne koydukları anda patlak veren tartışmalar ... :oleyo2:

Chopper'da haoshoku çıkıcak görürsünüz. :D

Arkadaşlar haki olmadığını düşündüğünüz siyah renkli atakların isimlerini söylerseniz daha açık bir tartışma olur.

Uçan_Terlik

Bence hepsinde var çünkü luffy artık bütün ataklarını hakili yapıyor ancak o siyahlaşma haki sayesinde değil benim demek istediğim bu.

Lastiğe haki ekleyince siyahlaşıyorsa, son bölümde CC'ye vurduğunda eli siyah olması gerekmiyor mu ? Bence haki+meyve ile kombine ettiği bir teknik. Haki yok demiyorum yanlış anlaşılmasın.
Ben onu şöyle yorumluyorum.Ne kadar sertleştiğine bağlı bir durum bence o.Eğerki hakisini çok yoğun bir şekilde aşılarsa siyahlaşır.Zaten aynı şeyi söylüyoruz bir bakıma.Sen lastiği durup dururken sertleştiremezsin zaten.Biraz araştırma yaptım ve lastiğin vulkanize olmasının sebebi kükürt eklenmesinden kaynaklanıyormuş.Yani araya yardımcı kaynaklar girerek oluşan bir durum bu.Bu kaynak haki dersek yanlış olmaz sanırım:DZaten haki de saldırıları sertleştirmiyor mu,mesela b.haki fiziksel gücüde artırıyor.

Ben onu şöyle yorumluyorum.Ne kadar sertleştiğine bağlı bir durum bence o.Eğerki hakisini çok yoğun bir şekilde aşılarsa siyahlaşır.Zaten aynı şeyi söylüyoruz bir bakıma.Sen lastiği durup dururken sertleştiremezsin zaten.Biraz araştırma yaptım ve lastiğin vulkanize olmasının sebebi kükürt eklenmesinden kaynaklanıyormuş.Yani araya yardımcı kaynaklar girerek oluşan bir durum bu.Bu kaynak haki dersek yanlış olmaz sanırım:DZaten haki de saldırıları sertleştirmiyor mu,mesela b.haki fiziksel gücüde artırıyor.
Hakiyi odaklıyor ve seviyesini normalden daha da artırıyor bu sayede siyahlaşıyor diyorsun yani ? Bu da mantıklı.
Bakalım ilerde illa ki açıklanacak.

Hakiyi savunma amaçlı kullandığında siyahlaşıyordur belki; lastik meyvesi sayesindede atak olarakda kullanabiliyordur. Saldırı amaçlı kullandığındada siyahlaşmıyordur. Zaten daha önce gördüğümüz bazı haki kullanıcıları fiziksel olarak dokunmuyorlardı bile misal sentamaru adam şok dalgası gibi vuruyordu. Luffyde pacifistayada o şekilde vurdu sanki

vergonunki su an için sabit teorilerle beklemede ama luffynin gücünün nasıl oldugu,krakenle olan dövüsünde acıklandı.luffy bizzatn g3 yapıp sonrada armament reinforcement dedikten sonra kolu sertleşti,yani tartısılcak bir yanı yok,e.oda bizzat kare kare çizdi.lastik meyvesini serkanın dedigi gibi büyük ihtimal hakiyle yogunlastırarak vulkanize ediyor.yani nasıl yaptıgının bilimsel yönü tartısılabilir ama hakiyle meyveyi kombine ediyor bunu bizzat luffy söyledi ;)

vergonun meyvesini logia olma olasılıgı kalmadı yapıskan içerikli bir paramecia muhtemelen.kaucuk ve zamk olasıklar baska birseyde cıkar.siyahlasması büyük ihtimal onunda meyve ve haki kombinasyonu.

ayrıca koramirallerde haki var yoku tartısmayın,hakiyi üst düzey kullanamayan hiçbir denizci koramiral olamaz bu acıklandı.helmeppoya doktor haki denen gücü koramiral üstü tüm rütbeler rahatlıkla kullanıyor dedi.yani sanjinin nasıl geldigini anlamadı kenbunshokusu yok desek bile bu adamda yüzde yüz busoshoku var.bakalım yakında cıkar ortaya.tekkai artı meyve kombinasyonu artı busoshoku destegiyle iyi bir savunma olur vergoya :D

galiba sanjinin geldiğinide anladı çünkü orda kimsin sen dedi ama nerden geldiğini fark edemedi ve darbeyi yedi k.hakisinin zayıf olduğundan olabilir tabi birde şu yönü var tashgiye demişte olabilir kimsin sen ki beni yenicen tarzı bi düşünce :oleyo2:
olmaz herhalde tam sorarken kafaya tekme:oleyo2:

aslında sanjiyi farketmesinin nedeni sayfada belli.kimsin sen sözünü demeden önceki karede sanji yüzünden büyük bir toz bulutu çıkıyor.farketiyseniz orda da soru işareti var hemen sonrasında vergonun kafasında soru işareti ve kimsin sen diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık