Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Üç Dilek; Son Zahard Prensesi

Teoriyi ne kadar beğendiniz?

• Kullanılan toplam oy
    19
Rachel güçlenmel isteyecektir bu kesin. Ancak Rachel İn asıl hedefi kuleyi sonuna kadar tırmanıp sonunda yıldızları görmek. Bu konuda karşısında ki en büyük engel Zahard. Prenseslerin de zahard a karşı savaşa ama gibi bir durumu var gibi görünüyor. Bu nedenle Rachel bunu biliyorsa prenses olmayı isteyeceğini zannetmiyorum. Ayrıca Arlenden ne duydu bilmiyoruz ancak ona saygı duyuyor gibi görünüyor. Arlen in nefret ettiği birisinin kanını almak bilemiyorum.
Bu konuyu dışarıda bırakırsak güzel teori. Tam olarak Rachel İn isteklerine uyuyor bu iş.

Edit: hay ben bu huawei nin tahmin şeysini var ya. Doğru düzgün yazı yazamıyorum.

Edit 2: Ayrıca Rachel a laf yok. Rachel anahtarın yarısını yani yüzükleri toplayacak kişidir.
Yok hocam, teoride zaten prensesliği aşılacak anahtarın Gustang oluşundan dolayı artık kimsenin prenses olmayacağı ve Rachel'in sadece o gücü alması var aslında. Yoksa Rachel'in seçilmeden Zahard'ın gücünü aldığı öğrenilirse zaten infaz birliği harekete geçer. :)

Yok hocam, teoride zaten prensesliği aşılacak anahtarın Gustang oluşundan dolayı artık kimsenin prenses olmayacağı ve Rachel'in sadece o gücü alması var aslında. Yoksa Rachel'in seçilmeden Zahard'ın gücünü aldığı öğrenilirse zaten infaz birliği harekete geçer. :)
İşte o gücü nasıl alıyorlar ve yapılan büyü ilaç falan neyse işte bunun koşulu olarak Zahard a karşı şavaşamamak var mıdır? Bu yüzden öyle dedim. Yoksa tabii ki prenses olarak ortaya çıkamaz.

İşte o gücü nasıl alıyorlar ve yapılan büyü ilaç falan neyse işte bunun koşulu olarak Zahard a karşı şavaşamamak var mıdır? Bu yüzden öyle dedim. Yoksa tabii ki prenses olarak ortaya çıkamaz.
Ben bu işlemin büyü ile olduğunu düşünmüyorum hocam. Bahsedilen özel işlemin bir tür enjekte edilmek olduğu geliyor benim aklıma; bu işlemi Gustang yapıyorsa ki bilimsel konularda ona güvenecekler Rachel ister bence. Zahard'a karşı savaşmak istediği bir şey değil. Zaten bir şeylere başkaldıracak bir duruşu yok Rachel'in yıldızlara kadar tırmanmak istiyor. Zahard'a karşı savaşmama koşulu da fiziksel bir savaş olmalı yoksa Garam bizzat Zahard'ın inmesini talep ediyor Mazino'dan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık