Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Trajedilerle dolu bir geçmiş.
Nelerle karşılaşacağını bilmediği bir gelecek.
Freni biz patlattık.
Daima ilerleyen bir yürek.
Süregelen bir yükseliş.
Artık zirveye doğru yolculuk.
Çok özledim. Doğum Günün Kutlu Olsun Taçsız Kral.

Law bence Paramecia meyvesini en mantıklı kullanan karakterlerden birisi Zoan meyvesi yakın dövüşte çok iyi bu yüzden Kaido ile kapışırken de, Zoan'a ihtiyacı olmayan vücuda sahip Koca Ana ile kapışırken de hep mesafesini korudu ki bu mantıklı olan neden onlarla yakın dövüşe girsin ki? Lakin yakın dövüşte ve haki konusunda Korsanlar Kralı olmak isteyen biri için sınıfta kaldığını düşünüyorum.

Az önce bölüm yorumunda okuyunca aklıma geldi. Şimdi law haki kullanarak bazı meyve yeteneklerine karşı konulabildiğini fark ediyor. Bu haki hangi tip haki? Mesela vergonun hakisi çok dehşet olarak tanıtıldı ama law arkadaşı güzelce parçaladı. Lawın yeteneği ile kaido ve bm yi yerinden oynatamadı o zaman büyük ihtimalle parçalayamadı da. Hangi hakiyle buna engel olunuyor ki law etkiden sonra kurtulurken yonko hiç etkiye yakalanmadan varsayılan olarak korunuyor?

Az önce bölüm yorumunda okuyunca aklıma geldi. Şimdi law haki kullanarak bazı meyve yeteneklerine karşı konulabildiğini fark ediyor. Bu haki hangi tip haki? Mesela vergonun hakisi çok dehşet olarak tanıtıldı ama law arkadaşı güzelce parçaladı. Lawın yeteneği ile kaido ve bm yi yerinden oynatamadı o zaman büyük ihtimalle parçalayamadı da. Hangi hakiyle buna engel olunuyor ki law etkiden sonra kurtulurken yonko hiç etkiye yakalanmadan varsayılan olarak korunuyor?
Çok şükür sonunda Law fanı dışında birinin daha ilgisini çekti. Ben de çok merak ediyorum. William, Law haki yoğunlaşmasından bahsettiği için " hakinin özünü kullanmıştır, bir ismi yoktur." demişti. Zaten ya kral haki ya da özdür fizikseli etkileyen. Gözlem/silahlanma kılıfı oturmuyor bu durum üzerine. Bunun dillendirilmesi gerekiyor ki resmiyet kazansın.

Oda'nın bunun cevabını vereceğini de hiç sanmıyorum, yaptım oldu kafasındadır sjhjs :dd.d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık