Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Maschenny bana o kadar güçlü görünmedi. Ha jinsung biraz rahattı ona karşı. Kallavan’a karşı o rahatlığı yoktu. Kallavan’la dövüşse iki taraf da kazanabilir ama maschenny’i kesin yenermiş gibi bi izlenim aldım

1- Jinsung
2- Kallavan
3- White
4- maschenny
5- Evankhell
6- Kedi
7- Yama

Bu şekilde gider . Kallavan 1 de olabilir. İki taraf da gardını düşürüp hasar yedi orda. Doğru bilgi mi bilmiyorum ama maschenny karışmasa iki taraf da kazanabilirdi denmiş sanırım. Jinsung’a kolsuz haliyle bile şans verilmişse o daha güçlüdür diye tahmin ettim.

Bunlardan sonra güçlü high ranker’lar gelir yama’nın kardeşleri, karaka, cha, pembe saçlı kız gibi. Bam onlarla savaşabilir. Yenmeye enerjisi yeter mi bilemem ama ruhları uyandırdıktan sonra geçer bence onları.
Şuan çok power up’ı var ama vücudu kaldıramıyor. Siyah shinsoo, siyah mart, 2 iğne, shşnworyu’yla orb yapma. Bunları aynı anda bi süre kullanabilse ilk 7 haricini alır bence şuan.
Aynen kolsuz haliyle bile şans veriliyor ise kollu hali her türlü daha güçlüdür. Ben de emin olamadım ama senin sıralama da iyi gözüküyor. Bir de yeni Komutan( Kallavan yerine gelmiş kişi) da tam bir gizem. Bana çok zeki ve güçlü gibi geldi.

Bu arada Kallavan vs Jinsung Ha kaçıncı bölümde oluyordu bir türlü bulamadım.

White gücünü uzun süreli kullanamıyor diye o sıraya koydum. Sürekli o güçte kalsa en başa bile yerleşebilir. Zaten karakterler birbirine yakın güçte bir Yama güçsüz kalıyor ama onunda sağı solu belli olmaz.

Ha Jinsung için Elderlerin bile görmezden gelemeyeceği bir güç olarak nitelendirildi.Fug'da Khel Hellem gibi birkaç daha elder olsa zaten Ha Jinsung'u yenerler.
Jinsung'un tam gücünü bile görmemiş olabiliriz bence.Sonraki bölümlerde God of War Kratos gibi eski günlerden kalan Blades of Chaos tarzı ekipmanlarını bir yerden çıkarıp almasını isterim.

Bende bir sıralama atıyım. Bence bu arkadaşlar 1-2 sıradakiler hariç diğerlerinin yeri değişebilir ama 1 ve 2 sabit kalır.
1:Ha jinsung
2:Kallavan
3:Evenkehall
4:Beyaz
5:Yama

Maschenny bana o kadar güçlü görünmedi. Ha jinsung biraz rahattı ona karşı. Kallavan’a karşı o rahatlığı yoktu. Kallavan’la dövüşse iki taraf da kazanabilir ama maschenny’i kesin yenermiş gibi bi izlenim aldım

1- Jinsung
2- Kallavan
3- White
4- maschenny
5- Evankhell
6- Kedi
7- Yama

Bu şekilde gider . Kallavan 1 de olabilir. İki taraf da gardını düşürüp hasar yedi orda. Doğru bilgi mi bilmiyorum ama maschenny karışmasa iki taraf da kazanabilirdi denmiş sanırım. Jinsung’a kolsuz haliyle bile şans verilmişse o daha güçlüdür diye tahmin ettim.

Bunlardan sonra güçlü high ranker’lar gelir yama’nın kardeşleri, karaka, cha, pembe saçlı kız gibi. Bam onlarla savaşabilir. Yenmeye enerjisi yeter mi bilemem ama ruhları uyandırdıktan sonra geçer bence onları.
Şuan çok power up’ı var ama vücudu kaldıramıyor. Siyah shinsoo, siyah mart, 2 iğne, shşnworyu’yla orb yapma. Bunları aynı anda bi süre kullanabilse ilk 7 haricini alır bence şuan.
Maschenny Jinsung'a karşı ne Sarı Mayıs'ı ne de yıldırım hapını kullandı.Ciddi dövüşmedi yani.

Burada değil ama gördüğümüz en güçlü kurallının Khel Hellam olduğunu düşünüyorum.
1-Jinsung
2-Evankhell
3-Yama, Yasratcha > Kallavan, Cha, Dowon, Lyborick, Maschenny
4-Beyaz: En güçlü halini Jinsung ayarı bekliyordum çok mutsuzum.

Maschenny Jinsung'a karşı ne Sarı Mayıs'ı ne de yıldırım hapını kullandı.Ciddi dövüşmedi yani.
Jinsung da olduğu yerden bi elini kaldırma zahmetine giriyordu anca. İkisi de baya ciddiyetsizken rahat davranan taraf jinsung’muş gibi göründü bana.

Tabi lig farkı yoktur.Yakınlardır baya ama bi tarafın o kadar da üstün görünmesi ve diyaloğun da bunu ima etmesi jinsung’u daha güçlü göstermiş.

Jinsung da olduğu yerden bi elini kaldırma zahmetine giriyordu anca. İkisi de baya ciddiyetsizken rahat davranan taraf jinsung’muş gibi göründü bana.

Tabi lig farkı yoktur.Yakınlardır baya ama bi tarafın o kadar da üstün görünmesi ve diyaloğun da bunu ima etmesi jinsung’u daha güçlü göstermiş.
Yok bence de Jinsung daha güçlü ama yazmamın sebebi şuydu:Kallavan ile ciddi dövüştü çünkü bir amacı vardı o da Kallavan'ın Baam'a ulaşmasını engellemek.Maschenny de böyle bir şey yoktu.Bence Maschenny hala Kallavan'dan güçlü çıkabilir,tabi bu benim düşüncem.

Bir daha okudum savaşı baştan beri Jinsung Ha öldürme niyetinde değildi Kallavan'ı bir yandan da tam ustası olmasa bile yol gösterdiği bir küçüğü yine öğrencisi gibi görmüş.

Kallavan kendisi diyor ki saldırmaya devam etmiş olsaydı bu ölümcül olurdu. Yani kendini tutmuş. Daha ne teknikler vardır onda ki silahsız da savaşıyordu.

Özellikle Jinsung kendisinin Ha Ailesi içerisinde bile çok sıradışı biri olduvunu söylüyor. Bence ilk nesilden biri. Doğrudan ilk çocuklarından biri olabilir Ha Ailesinin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık