Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Aynen, Dandelion ve Radovid sevgililer son sezonda.

Not: Henry Cavill için bile izlenmez.
İlk sezondan beri şu diziye en çok sövenlerden biriyim, hatta bu uğurda ban yedim. İyi bir şey çıkmayacağına emin olsam bile bu sezonu bekliyordum.
Fragmanın aşırı gaz olmasından belliymiş işin içinde bir bit yeniği olduğu. Netflix masaya yumruğunu vurup o Canan Kaftancıoğlu çakması kadını projenin başından almadığı sürece izlemenin manası yok. O topa girileceğini de sanmıyorum.

O kadar kitaplarını okudum, güzel akıcı da bir hikayesi var. Oyunlarda hikaye çok karışıyor bence. Neyse Kitaptaki hikaye güzel cidden ama sanki sonu yokmuş gibi bitiyor. dizi ise kitapla bile alakası yok gibi çekmişler. Oyunlardan sonra kitabını okuduğum için betimlemeleri çok iyi tahayyül edebilmiştim. Dizi hayalimdekinden o kadar geride ki anlatamam. Bu 5. Bölümün işlendiği yer çok önemli ve kilit bir yer aslında ama o kadar kötü anlatmayı ve o kadar kötü göstermeyi nasıl becerdiler bilmiyorum, o kadar bütçeye rağmen.

kısaca çok büyük hayal kırıklığı. Yüzüklerin efendisini konu alan dizi de aşırı büyük hayal kırıklığıydı ki onu da 2 bölümden sonra izleyemedim bile

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık