Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Umbrella Academy (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 62.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 3 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Yayınlayan Kanal: Netflix
Sezon Sayısı: 3
IMDb Puanı: 7.9
Türü: Aksiyon, Macera, Komedi
Durumu: Devam ediyor
Baş Roller: Aidan GallagherElliot PageTom Hopper

1989 yılında aynı günde 43 bebek doğar. Bu olayı açıklanamaz kılan ise söz konusu bebeklerin bir gün öncesinde hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen ve birbiriyle hiçbir alakası olmayan kadınlardan dünyaya gelmesidir. Çok zengin bir sanayici olan Reginald Hargreeves, bu bebeklerin yedisini evlat edinir ve Şemsiye Akademisi’ni kurarak “çocuklarını” dünyayı kurtarmak üzere hazırlar. Fakat her şey planlandığı gibi gitmez. Çocuklar daha yirmi yaşına ulaşmadan aile parçalanır ve her biri bir yana savrulur. Bu çocuklardan hayatta kalan ve artık otuzlu yaşlarında olan altı kişi, Hargreeves’in vefat haberini alınca yeniden bir araya gelir. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya ve Beş Numara; üvey babalarının ölümünün ardındaki gizemi çözmek için birlikte çalışır. Fakat farklı kişilikleri ve yetenekleri onları bir kez daha birbirlerinden uzaklaştırmaya başlar. Yaklaşmakta olan küresel bir kıyamet tehdidi ise işleri daha da zorlaştırmaktadır.

Kişisel yorum: Tamamen çerezlik bir dizi. Açıkçası 5 Numara diziyi tek başına izletiyor, diğer karakterlerin saçma sapan hezeyanları bir noktadan sonra can sıkmaya başlıyor. Zaman yolculuğu mevzusunu yine kendi içlerinde güzel işlemişler, o açıdan pek sıkıntı görmedim açıkçası. Boş vaktiniz varsa izleyebilirsiniz.

Başlığı görünce devamı geldi sandım daha önce forumda konusu vardı diye hatırlıyorum nedense. Muhabbeti geçmiştir muhtemelen.

Çok harika diyemem ama fazla beklentiye girmezseniz keyif alırsınız.

Tüm sezonları izledim. Devamı gelirse izlerim

Başlığı görünce devamı geldi sandım daha önce forumda konusu vardı diye hatırlıyorum nedense. Muhabbeti geçmiştir muhtemelen.

Çok harika diyemem ama fazla beklentiye girmezseniz keyif alırsınız.

Tüm sezonları izledim. Devamı gelirse izlerim
Konusu vardı diye ben de hatırladım, ama baktım bulamadım. Varsa oraya taşırız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık