Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The First Lady (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Yayınlayan Kanal: Showtime
Sezon Sayısı: 1
Türü: Biyografi, Dram, Tarih
Durumu: Devam Ediyor
Baş Roller: Viola Davis, Michelle Pfeiffer, Gillian Anderson

Dizi, Amerikan başkanlarından Barack Obama'nın eşi olan Michelle Obama, Gerald Ford'un eşi olan Betty Ford ve Franklin D. Roosevelt'in eşi olan Eleanor Roosevelt'in hem kişisel, hem de siyasi hayatlarında yaptıkları ve yaşadıkları anlatılmaktadır.

Kişisel Yorumum: Dizi adeta yıldızlar karması gibi. Ünlü olmayan ya da ödül almamış oyuncu yok neredeyse. Dizinin değişik bir kurgusu var. Üç kadının da hayatlarının gençlik dönemleri ve ileride Amerikan Başkanı olacak eşleri ile nasıl tanıştıkları ve başkan oldukların sonra nasıl bir hayatları olduğu anlatılıyor. Dizi üç farklı dönemde geçiyor ve İkinci Dünya Savaşı ve Watergate Skandalı gibi her dönemin önemli olayları ana tema olarak kullanılmış. Açıkçası diziyi beğendim, derli toplu bir anlatıma sahip. Oyunculuklar çok iyi olsa da, Viola Davis'in Michelle Obama'ya benzemek için dudaklarını aşırı şekilde büzerek konuşması ve Gillian Anderson'un da Eleanor Roosevelt'e benzemek için çenesini geriye çekip üst dişlerini öne çıkarması fazla abartı olmuş. Bunu her yaptıklarında istemsiz olarak güldüm. Bu tür yapımları sevenlere öneririm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık