Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Breaker

93. bölüm çıkmış.
Bu ihtiyar da Siwon'u mu destekleyecek şimdi? Bence sonradan değiştirmiş ihtiyarın olayını. Çünkü p*ştun teki idi ilk 2 sezonda. Şimdi her şey klan için cart curt olmamış.
Usta Kwon mal MC için öldü, ryu çakması mentor öldü, şimdi mal yazarın MC nin rage geçirebilmesi için öldürebilecegi birine ihtiyacı var. O da işte bu şerefsiz ihtiyar olacak. Yazar bunu da bize iyi adam diye yedirtirse yuh diyecem. Yaptığı kahpelikleri saysan bitmez.

Usta Kwon mal MC için öldü, ryu çakması mentor öldü, şimdi mal yazarın MC nin rage geçirebilmesi için öldürebilecegi birine ihtiyacı var. O da işte bu şerefsiz ihtiyar olacak. Yazar bunu da bize iyi adam diye yedirtirse yuh diyecem. Yaptığı kahpelikleri saysan bitmez.
Bu ilk bölümde hep problem çıkaran adam dimi, sanki değişmiş yüzüne bir nur gelmiş. :D :good:

Uzun zaman sonra Harika bir bölümdü.Her hafta bölüm veriyor Çok şükür mangaka öne piece yokken haftayı boş geçmiyorum.Hazir Tales of demonsda bitmişken...

Bir başka çöp bölüm daha. Mc rage mod a giriyor. Ama her zaman olduğu gibi daha bir kişiyi bitiremeden dayağı yiyor. Bir bok yapamayacaksa niye rage moda sokup dayak yediriyorsun? Ve yazar yine klasik dövüşü bitirmeden son sayfada cliffhanger ı geçirmiş... Beleşe okumasak bırakırdım bu seriyi. Zaten yayınlanan orjinal sitesinde yazarı ağlıyormuş niye okuyucu sayım artmıyor diye. Böyle mallıklar yazarsan seni ancak bizim gibi 10 senedir nostalji ayağına takip eden mallar takip eder.

Bir başka çöp bölüm daha. Mc rage mod a giriyor. Ama her zaman olduğu gibi daha bir kişiyi bitiremeden dayağı yiyor. Bir bok yapamayacaksa niye rage moda sokup dayak yediriyorsun? Ve yazar yine klasik dövüşü bitirmeden son sayfada cliffhanger ı geçirmiş... Beleşe okumasak bırakırdım bu seriyi. Zaten yayınlanan orjinal sitesinde yazarı ağlıyormuş niye okuyucu sayım artmıyor diye. Böyle mallıklar yazarsan seni ancak bizim gibi 10 senedir nostalji ayağına takip eden mallar takip eder.
Türk gibi kafa attı ama. :D :mincika:

bi bölüm daha çıkarıp yine ara verecek deniliyor. umarım aylar sürmez bu ara.

3 sezonu garip bi şekilde bi oraya bi buraya savrularak geçiyor. sanki düzgün bi plot yokmuş gibi bikaç şeyi işleyip geçiyorlar, en son hepsini bi arada toparlayacaklarsa da gereksiz kafa karıştırıcı oluyor.

spoiler olabilir. şiun başkanın kurtardığı çocuğa bakan olmadı, tüm mürimi dolaştı eleman. madem sera, jini ve diğerleri madem bu şiuna değer veriyorsunuz niye size emanet ettiği çocuğa bakmadınız? çocuk bi ara 9ad eline bile düştü lan, kötücül olsa kullanmıştı :S siz bu şiuna değer vermiyorsunuz, siz bencilsiniz ve sadece iyi hissettiriyor diye yanında duruyorsunuz, kolpacı karılar şu çocuğun gösterdiği inceliğin binde birini gösterseniz dağlar yıkılırdı.

sürekli mürimin genişlemesini görüyoruz ama ilk iki serideki gibi büyük grupları değil daha elit clanları gösteriyorlar, daha derinlerine giriyoruz mürimin gibi. bu güzel olsa da çok parçalanmış bi halde anlatılıyor ama elbet malum kişinin anılarından geçmişi ve genel çerçeveyi daha iyi kavrayacağız.

bi sürü yeni karakter eklendi bi ton op güç karakterimize yüklendi ama zamanında almadığı eğitiminin üzerine hiç bilinmedik karanlıklara, balta girmemiş ormanlara çekiliyor. çi olaylarına biraz daha derinden giriyorlar, korelilerde de bu var ya. kimsede görmüyorsun ama bi süre sonra herkes aynı seviyede çi kullanacak falan böyle inş bokunu çıkarmazlar. haftalık takip etme zulmüne artık vücudum alıştığı için biriktirmeden okuyorum ama iteklese de ilerlemiyor seri çok acayip bi bölük pörçük anlatımı var hafiften kafa açıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık