Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Star Wars: The Clone Wars (2008-2020)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    10
Dizinin güzel taraflarını şöyle sıralayabilirim;

> Darth Sidious'un gölgeler ardından nasıl hükmettiğini bize açıklayan bir yapım oldu. Sifo Dyas'ın gelecek olan karanlığa önlem için konseydeki yozlaşmaya rağmen kurdurduğu klon ordusuna nasıl çöktüğünü, ayrılıkçıları Count Dooku üzerinden organize ederek Jedi'lerin dikkatini başka yöne çekip onları galaksiye nasıl dağıttığını ve cumhuriyeti nasıl yozlaştırdığını gördük.

> Jedi şövalyelerini daha detaylı tanımamıza sebep oldu. Farklı renklerde ışın kılıcı renklerine sahip Jedi'lerin gücün farklı yönlerinde ustalaştıklarını gördük. Quinlan Vos karakterini en azından Kit Fisto kadar gösterseler daha iyi olurdu tabi ama bu hali de iyi. Ima Gun Di karakteri yapımda ilk ölen Jedi ve adının açılımının aslında "I'm gonna die" olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım.

>Anakin'e bir Padawan vererek güçte ne kadar ustalaştığını gösterdiklerini gördük ki Ahsoka Tano benim en sevdiğim karakterlerden. Onu eğitirken bağlanmanın onu ne kadar etkilediğini tekrar gördük. Jedi düzeninin kurallarını çiğnemeyi nasıl alışkanlık haline getirdiğini gördük. Mortis Tanrıları bölümü favorilerimden ki orada seçilmişin gerçek güç potansiyelini gösterdiler bize.

>Galaksideki genel durumu göstermesi seriyi genel olarak daha iyi anlamamıza sebep oldu. Bankacılık klanı, baharat kaçakçıları, suç örgütleri, korsanlar, Mandalorianlar, Nightsister tarikatı gibi yapıları daha iyi tanıdık.

>Obi Wan Kenobi'nin bile aşık olabildiğini ama aşkından kıvransa bile Jedi yasalarından nasıl taviz vermediğini gördük. Kendi iç çelişkilerini nasıl ustalıkla çözüme ulaştırdığını ve görev almada gösterdiği cengaverlikleri gördük. Ayrıca Anakin'in onu kurtarışlarını anlatmaları çok güzel oldu :flaugh: Obi Wan'a saygım arttı.

> Count Dooku'nun detaylı işlenmesi çok hoştu. Yeteneklerini ve sınırını çok iyi göstermişler. Kılıç kullanmadaki laubali ama zarif tarzına hayranım.

> Asajj Ventress, Hondo Ohnaka, Mother Talzin, Poggle the Lesser, Rex, Coddy, Fives, Echo, 501. Lejyon gibi karakterleri görmek çok güzeldi.

> Qui Gon Jinn'in Yoda'ya güçle bütünleşmeyi öğretmesi ve Darth Bane'in hayaletinin gösterilmesi güzel detaylardı.

> Darth Maul ve Savage Opress'in olduğu kısımlar güzel yedirilmiş. Maul'a karşı özel bir sempatim var :utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık