Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Kozuki Oden

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    235
Abartma canım sende o kadar da değil 2 yonko falan :fool:
Şimdi yonko dediğimiz adamdan çokta zayıf değilmiş Oden’e tek atabiliyorsa (saatler süren savaşta nasıl tek diyebiliyoruz o da belli değil) di mi? Biraz mantık :gamyon:
Sen bence bir göz doktoruna görün : )
Oden kendisi dedi çok daha kuvvetlenmen lazım.Onu geçtim onca yıl gelişeceğini düşünemeyecek kadarmı fanlık yapıyorsunuz : )

Sen bence bir göz doktoruna görün : )
Oden kendisi dedi çok daha kuvvetlenmen lazım.Onu geçtim onca yıl gelişeceğini düşünemeyecek kadarmı fanlık yapıyorsunuz : )
Ama laf sokarak cevap vermeler falan ayıp yahu :ühü:

Oden net olarak Kaido'dan tek yedi. İşin hile hurda boyutunu bir kenera bırakıyorum. Üstelik o zamanlar Kaido şimdiki kadar güçlü değildi. Yonkou seviyesinin farkı belli.
Bak bu yorum daha cevap verilesi mesela.
İşin hile hurda tarafı olmasaydı Oden son vuruşu yapıyordu zaten.Kaido yıllar içinde güçlendiği halde hala korkuyorsa Oden’den bu seviyelerin adamı olarak görmekte sakınca yok bence.Roger’la olan dövüşte de Ray ve Gabban beraber saldırmaktan bahsediyorlar o panele bakarsak (Ki savaş özelinde bakılacak tek panel o) bu ikisiyle baş edebilmiş.Bu adamlar da KK sağ ve sol kolları.Bilemiyorum Oden’e nefretle bakan tayfadan değilim o yüzden anket sonucu beni şaşırtıyor şu an mesela :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık