Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Silo (2023-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim

Kullanılan: 3 100.0%
  • Hayır, beğenmedim

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Silo yazıyorum; dizi çıkmıyor. Ne yazmam gerek ?

''tv series'' diye ekleme yapabilirsin.

---

9. bölüm spoiler.

Gösterilen görüntünün aslında gerçek olduğunu, dışarı çıkanların ise sahte görüntüler gördüğü üzerine bir teori okudum. Çünkü sürücüdeki görüntüde de dışarı çıkan şerifin gördüğü aynı kuş sürüsü vardı.

9. bölümü bitirdim. Güzel konu, yaratılan atmosfere de fazlasıyla uymaya çalışmışlar. Özellikle teknoloji ve sosyal hayat olarak.
Kimlerin, ne amaçla bu yapı/yapıları kurduğu ilerleyen sezonlarda açığa çıkacak, sanırım.. Sezon finali de hoşuma giderse kitaplarına bakabilirim.

9. bölümü bitirdim. Güzel konu, yaratılan atmosfere de fazlasıyla uymaya çalışmışlar. Özellikle teknoloji ve sosyal hayat olarak.
Kimlerin, ne amaçla bu yapı/yapıları kurduğu ilerleyen sezonlarda açığa çıkacak, sanırım.. Sezon finali de hoşuma giderse kitaplarına bakabilirim.

Kitaplarını okursan sonraki sezonları izleyemeyebilirsin. Her şeyi açıklıyor adam, akılda soru işareti bırakmamış.

Sezon finali oldu genel olarak değerledirdiğimde gayet iyi bir sezondu finali hem çok soru sorduyor hem cevap veriyor. Beklentimin üzerinde bir dizi oldu ama bence biraz daha araştırma yapıp soru sormasını beklerdim. Verilen cevaplar var ama sanki dizi boyunca öğrendiğimiz bilgilerin az olduğunu düşünüyorum o yüzden verilen cevaplar altı biraz boşmuş gibi hissettim ama atmosfer ve etki açısından baya iyi bir sezon oldu.

''tv series'' diye ekleme yapabilirsin.

---

9. bölüm spoiler.

Gösterilen görüntünün aslında gerçek olduğunu, dışarı çıkanların ise sahte görüntüler gördüğü üzerine bir teori okudum. Çünkü sürücüdeki görüntüde de dışarı çıkan şerifin gördüğü aynı kuş sürüsü vardı.

Teori tutmuş. Dayanamayıp 1. kitabı okudum, 2. kitabın yarısına geldim.

10. bölümden.

Silolar birbirine o kadar yakın olamaz. Ayrıca her şeyi düşünen kurucuların, olası bir bant değişimini düşünmeleri de gerekirdi. Dışarının zehriyle ölmesi beklenen bir sistem kurmuşlar, oksijen miktarını da daha az tutabilirlerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık