Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shanks'ın Kral Hakisi vs. Kid Korsanları

Kid korsanlarından kimler bayılır ?

• Eustass Captain Kid

Kullanılan: 3 3.4%
  • Killer

Kullanılan: 0 0.0%
  • Heat

Kullanılan: 21 24.1%
  • Wire

Kullanılan: 21 24.1%
  • Tüm tayfa üyeleri

Kullanılan: 29 33.3%
  • Kaptan dahil tüm tayfa

Kullanılan: 16 18.4%
  • Diğer

Kullanılan: 35 40.2%

• Kullanılan toplam oy
    87
İşin komik tarafı ankette killere kimse oy atmamış ama kral hakiden bayılan kişi de o. Kid en azından kral hakili darbe aldı killer ise haki salınımı sonrası mefta oldu. :D
Hiçbir alakası yok Killer ve Kral hakinin kafanızdan senaryo yazıyorsunuz :d

Kid, Damned Punk çekiyor eline, Shanks geleceği görüp Kid'e sıçrıyor. Killer kaptanını korumak için Shanksa doğru ilerliyor. O yetişene kadar Kral hakili saldırıyla Kid'e bir koyuyor. Damned Punk Kid'in elinde patlıyor o patlamanın etkisiyle Killer tek yiyor kral haki falan yok ortada..

Divine Thunder + Damned Punk'a iniyor Kid.

Killer'sa Damned Punk'ın patlamasına tek yiyor

Hiçbir alakası yok. Killer ve Kral hakinin kafanızdan senaryo yazıyorsunuz :d

Kid, Damned Punk çekiyor eline, Shanks geleceği görüp Kid'e sıçrıyor. Killer kaptanını korumak için Shanksa doğru ilerliyor. O yetişene kadar Kral hakili saldırıyla Kid'e bir koyuyor. Damned Punk Kid'in elinde patlıyor o patlamanın etkisiyle Killer tek yiyor kral haki falan yok ortada..

Divine Thunder + Damned Punk'a iniyor Kid.

Killer'sa Damned Punk'ın patlamasına tek yiyor
Yanlış mangayı mı okuduk, senaryoyu ben değilde sanki sen yazdın :D

Yanlış mangayı mı okuduk, senaryoyu ben değilde sanki sen yazdın :D
Aynen Killerın düşmesinde hiç kral haki ibaresi yok senaryoyu ben yazıyorum.

Shanks Kid'in silahına vurunca Kid'in elinde patlıyor damned punk sağ kolu o atakla tek yiyor. Kid'de iki tane sağlam saldırı almış oluyor.

Zaten dünyanın en şansız korsanından esinlenen birisi ona yakışır bir düşüş oldu :d

Aynen Killerın düşmesinde hiç kral haki ibaresi yok senaryoyu ben yazıyorum.

Shanks Kid'in silahına vurunca Kid'in elinde patlıyor damned punk sağ kolu o atakla tek yiyor. Kid'de iki tane sağlam saldırı almış oluyor.

Zaten dünyanın en şansız korsanından esinlenen birisi ona yakışır bir düşüş oldu :d
Bu iş iki türlü de gidebilir, senin dediğin gibi de olmuş olabilir. Killer yer de kanlar için de yatıyor o yüzden bir şey diyemiyorum ama ondan öncesinde bayılmış da olabilir. Burada mesela Shanks saldırırken sağ alt panel deki ağız köpürmeleri shanksin hakisinden bayılanların olduğu net zaten belki bunların için de killer de olabilir :D;

Yine burada hakiden dolayı uçuyorlar gibi geldi bana sağ alt panelde.

Burada "Killer bile etkilenmiş" sözü Shanksin hakisine gönderme olabilir. Kid'in silah detayı çok ucu açık kalmış. Silahı kabul etsek bile silah tam ateşlenmeden patladığı için Kid'in normal saldırısı ile kıyaslanması doğru gelmiyor bana. Bir anda şaşırıyor çünkü ve silahı ateşlediğini görmüyoruz sadece Shanksin darbesi ile patlama tetikleniyor olabilir. Bunu damned punk saldırısı olarak görmüyorum pek o yüzden.

Bu iş iki türlü de gidebilir, senin dediğin gibi de olmuş olabilir. Killer yer de kanlar için de yatıyor o yüzden bir şey diyemiyorum ama ondan öncesinde bayılmış da olabilir. Burada mesela Shanks saldırırken sağ alt panel deki ağız köpürmeleri shanksin hakisinden bayılanların olduğu net zaten belki bunların için de killer de olabilir :D;

Yine burada hakiden dolayı uçuyorlar gibi geldi bana sağ alt panelde.

Burada "Killer bile etkilenmiş" sözü Shanksin hakisine gönderme olabilir. Kid'in silah detayı çok ucu açık kalmış. Silahı kabul etsek bile silah tam ateşlenmeden patladığı için Kid'in normal saldırısı ile kıyaslanması doğru gelmiyor bana. Bir anda şaşırıyor çünkü ve silahı ateşlediğini görmüyoruz sadece Shanksin darbesi ile patlama tetikleniyor olabilir. Bunu damned punk saldırısı olarak görmüyorum pek o yüzden.

Orada gördüğün üzere gemide patlama oluyor. Kral haki darbesiyle niye patlama olsun ? Oradaki çöpler kral hakiyle bayılır. Darbe yemeden haki taneleriyle Killer tek yedi mi diyorsun yani. Doğru olan senaryo benim dediğim ben o Lazer topu elinde patlıyor. Kral hakili darbede yiyor böylelikle tek yiyor Kid.

Orada gördüğün üzere gemide patlama oluyor. Kral haki darbesiyle niye patlama olsun ? Oradaki çöpler kral hakiyle bayılır. Darbe yemeden haki taneleriyle Killer tek yedi mi diyorsun yani. Doğru olan senaryo benim dediğim ben o Lazer topu elinde patlıyor. Kral hakili darbede yiyor böylelikle tek yiyor Kid.
İyi hadi öyle olsun kid ve tayfasına fazla yüklendim zamanında zaten. Konuyu da makarasına açmıştım ama gerçekten benim bile beklentimi aştı shanks. Bu kadarını beklemiyordum aslında bekliyordum ama Oda'nın Kid'i bu kadar kolay yem edeceğini sanmıyordum :D

İyi hadi öyle olsun kid ve tayfasına fazla yüklendim zamanında zaten. Konuyu da makarasına açmıştım ama gerçekten benim bile beklentimi aştı shanks. Bu kadarını beklemiyordum aslında bekliyordum ama Oda'nın Kid'i bu kadar kolay yem edeceğini sanmıyordum :D
Oda hikayedeki rolünü tamamlayan kimseye acımıyor. Da Kid'in kariyeri bahtsızlık üzerine kurulu zaten

Esinlene esinlene dünyanın en şansız korsanı William Kidd'den esinlenilmiş. Shanksa çok aşırı değer veriyor Teach, Law gibi iki taraflı bir dövüş olmasın diye çizdiği senaryoya bak yani Damned Punk elinde patlıyor falan...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık