Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342
Yav seni atsak Kamabakkaya sen bile skywalk açardın bundan iyi kanıtmı olur. :bilmem:
Oda bizim tayfayı Kamabakkaya göndeseydi keşke toplu olarak hepsi birden açardı o zaman. Şimdi bi panelde geçmedi şuan ilerde geçer mi bilmiyorum ama sınırına dayandı uyandı geni falan gibisinden bir açıklama olmadığı sürece, bir kanıt yok. Kostüm giydikten sonraki zamanda vücudunda bir gariplik hissetmeye başlıyor. Keramet demek ki kostümde. Şuan görünen o.

Aga onu bunu geçer muhabbeti nalaka ya? Yk1, yk2 veya maks Amiral falan dense neyse de, Yok Zoro'yu geçer, yok Luffy'i yakalar ne yaw? Zoro'yu geçmek bir seviye belirtmiyor ki? Zoro'yu geçme seviyesi diye bir olay yok, bu adamlar sürekli güçlenen, birbirleriyle yarış halindeki tipler, seçenekler çok saçma olmuş.

Oda bizim tayfayı Kamabakkaya göndeseydi keşke toplu olarak hepsi birden açardı o zaman. Şimdi bi panelde geçmedi şuan ilerde geçer mi bilmiyorum ama sınırına dayandı uyandı geni falan gibisinden bir açıklama olmadığı sürece, bir kanıt yok. Kostüm giydikten sonraki zamanda vücudunda bir gariplik hissetmeye başlıyor. Keramet demek ki kostümde. Şuan görünen o.
Yav İvankov demedimi şekerlerin vücudu sihirli yemekler sayesinde böyle güçlü felan diye. Hem Sanjinin germe eğitimine bak koşma yüzme zıplama felan, zaman sonrasına bakılınca Sanjinin bu yeteneklerinde aşırı bir gelişme var. Tabi bide Naminin Sanjinin vücudunun çok güçlü olmasına işaret etmedide ayrı bir delil. Ben mangakanın herşeyi gözüme sokmasını aramam görünen ipuçlarına bakar kendi görüşümü oluştururum. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık