Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Marco

Sabo vs Marco

• Sabo alır.

Kullanılan: 37 25.7%
  • Marco alır.

Kullanılan: 78 54.2%
  • Berabere

Kullanılan: 9 6.3%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 20 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 tane resmi çeviri varsa evet senin gösterdiğin resmi çeviri olabilir. Bir tarafta amatör internet çevirisi var diğer tarafta lisanslı resmi çevirmen var sen gelmiş amatör çevirmene güveniyorsun.
Yaw animede de öyle çevirmişler. Adam açık açık öldürmek diyor. Ya üslubunu düzelt ya da bir daha beni alıntılama. Seninle tartışmak istemiyorum. Zaten bu konu da Garpla ilgili değil. Marco alır deyip bitiriyorum.

Amiraller hakkındaki düşüncelerimi biliyorsun zaten. Amiraller ile Marco arasında net bir fark var benim gözümde. Yani Sabo en fazla amiral olsa bile yine Marco'yu net bir şekilde geçmiş demektir. Kaldı ki benim Sabo'dan beklentim oldukça fazla. Hocası Dragon'un seviyesine gelse şaşırmam açıkçası. Bir dahaki görmemizde h.haki de patlattı mı kimsenin kafasında şüphe kalmaz zaten. Ek olarak yancı ne lae? :/ Dragon'un adamı diye yancı oluyorsa Zoro'ya da yancı diyelim öyleyse? :S
Hocası Dragon ne seviyede de, Sabo o seviyeye gelince şaşırmıyorsun? Dragon daha ne olduğu belli değil, belki Fuji kadar bile çıkmaz. Son savaşta herkes amiral patlatacak ama Wg'den kaç amiral çıkacak?

Yaw animede de öyle çevirmişler. Adam açık açık öldürmek diyor. Ya üslubunu düzelt ya da bir daha beni alıntılama. Seninle tartışmak istemiyorum. Zaten bu konu da Garpla ilgili değil. Marco alır deyip bitiriyorum.
Öncelikle ''Yaw'' diye bir kelime yok, klavyede W ile V nin yeri de yakın değil ki yanlışlıkla yazdın diyeyim.

Ayrıca üslubum da bir sıkıntı göremiyorum, Garp'ı elinde delil olmadan Roger ve dünyanın en güçlü adamı Beyazsakal seviyesine koyarsan tabii ki alıntı yapıp cevap yazarım.

O meyveyle adayı batırır tabi.
Her Gura meyvesi kullanan Sengoku ve Garp karşısında ada batırabilir yani, bunu mu diyorsun ?

Öncelikle ''Yaw'' diye bir kelime yok, klavyede W ile V nin yeri de yakın değil ki yanlışlıkla yazdın diyeyim.

Ayrıca üslubum da bir sıkıntı göremiyorum, Garp'ı elinde delil olmadan Roger ve dünyanın en güçlü adamı Beyazsakal seviyesine koyarsan tabii ki alıntı yapıp cevap yazarım.

Her Gura meyvesi kullanan Sengoku ve Garp karşısında ada batırabilir yani, bunu mu diyorsun ?
Üçü arasında ekstra bir bilgi çıkmadıkça denk isimlerdir deyip konuyu kapatıyorum. Kimin kimi yeneceği belli olmaz.

Hocası Dragon ne seviyede de, Sabo o seviyeye gelince şaşırmıyorsun? Dragon daha ne olduğu belli değil, belki Fuji kadar bile çıkmaz. Son savaşta herkes amiral patlatacak ama Wg'den kaç amiral çıkacak?
Git başkasıyla uğraş Selim. :( Bir de 7/24 gömdüğü Fuji'den zayıf olabilir demiş. :S

Öncelikle ''Yaw'' diye bir kelime yok, klavyede W ile V nin yeri de yakın değil ki yanlışlıkla yazdın diyeyim

Her Gura kullanan batıramaz evet burda haklısın.Ama Teach batırabileceği için orada savaşmadılar.Yoksa Garp adada batsa yıkım da olsa Teach'i öldürecek güce sahip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık