Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Ryokugyu

Yauv ha kendisi yemiş ya kılıcına yedirmiş ne fark eder ? :) Önemli olan kılıcından çok meyve bazlı dövüşmesi.

@Monkey D. Luffy

Ben de onu diyorum. Özünde samuray olabilir. Ama saf anlamda bir samuray değil. Dövüş stilinden dolayı. O yüzden saf bir samuray modeli çizmiş olabilir mangaka ki ilerleyen zamanlarda Fuji'nin denizcilerden ayrılacağını düşünüyorum ben Aokiji gibi.

Biliyorum Mifune amcayı :) Yani bir önceki mesajımda da yazdım. Yeni amiral Mifune'den esinlenmiş. Shogun'un Mifune'yle bir ilgisi yok. Hee karma bir tip de olabilir belki Green Bull. Ama eline geçen her fırsatta gücünü göstermekten kaçınmayan çılgın güçlü birini bekliyorum :ehe:
Peki Mifune'den esinlendiğini nerden öğrendin? Ben görmedim çünkü böyle bir şey?

Olabilir.Güzel teori.

Luffy imkansızı başarıp yonkoları teke tekte indirince artık onlara hizmet vermeye başlar.

Kaido yenildikten sonra...

Kaidou : Allahını seven üstüme toprak atsın.
Ryokugyu : Hay hay.

Yeni Amiral'in Samuray olması zor. Son sayılardan anladığımız kadarıyla Wano dışarıya kapalı bir ülke. Shogun Yonkou ile iş birliği yapıp başka bir klanın lideri olan Kozuki Oden'i öldürüyor. Klasik dikdatör havası verildi şimdiden.
Adaleti sağlamak için Amiral olan bir Samuray önce kendi ülkesini düzeltsin sonra amiral olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık