Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüşmezler bence.

En fazla Zoro düşmanca olmayan bir tavırla dövüşelim der. Vista da kabul eder. Onlar kılıç tokuştururken Neko araya girer ve böyle şeyler için vaktimiz yok der. : o)

Vista mihawka ayak uydurabilen biri. Yenemese bile mihawkı zorlar. Zoro ise fujitora karşısında harap düştü ve beklediğimden çok hasar aldı.

Eğer zoro wano da güzel bir power up alırsa vista ile kapışabilir ve yenebilir hatta.

Böyle bir dövüş gösteriden öte gitmez, ölümüne bir savaş olmadıkça nasıl dövüştüklerinin de pek bir anlamı yok. Dolayısıyla Wano savaşı öncesinde böyle bir dövüş olacağını düşünmüyorum.

Nerde harap oldu ? Ve kastettiğin hasarlar ne ?
Harap yanlış bir kelime oldu daha çok bitkin düştü. Fuji tek teknik kullandı zoro dan kan almayı başardı ve zoro dizlerinin üstünde birtkin bir haldeydi. Zoro dan amiral ile kapışmasını beklemiyorum tayfa da kimse amiral ile adam akıllı kapışamaz zaten. Ben ordan yola çıkarak mihawk ile kapışabilir mi acaba diye düşündüm. Sonra baktım vista mihawk ile ayak uydurabiliyor ama bunu zoro yapamaz diye düşündüm. Yani burda asıl mevzu fuji zoro kapışması değil daha çok orda mihawk zoro kapışması nasıl olur diye düşündüm.

Harap yanlış bir kelime oldu daha çok bitkin düştü. Fuji tek teknik kullandı zoro dan kan almayı başardı ve zoro dizlerinin üstünde birtkin bir haldeydi. Zoro dan amiral ile kapışmasını beklemiyorum tayfa da kimse amiral ile adam akıllı kapışamaz zaten. Ben ordan yola çıkarak mihawk ile kapışabilir mi acaba diye düşündüm. Sonra baktım vista mihawk ile ayak uydurabiliyor ama bunu zoro yapamaz diye düşündüm. Yani burda asıl mevzu fuji zoro kapışması değil daha çok orda mihawk zoro kapışması nasıl olur diye düşündüm.
Ya öyle düşün sıkıntı değil de ''Harap düştü'' deyince farklı algılanıyor.Fuji tekme tokat daldı Zoro hiçbir şey yapamayıp hırpalandı gibi bir şey anlaşılıyor.Halbuki öyle bir şey yok.Fuji sadece bir saldırı yaptı ki Zoro'da o saldırıdan sonra dediğin gibi bitkin bir halde değildi.Dizlerinin üstünde olması bunu tam kanıtlamaz.Zaten bitkin olan adam sonrasında saldırı yapmaya kalkmaz.

Onun dışındakiler kişisel görüş tabii bir şey diyemem.

Zoro yener. Ama bir duello olacağını sanmıyorum. aralarında direk müttefiklik ilişkisi olacak. Bu saatten sonra ne luffy nin ne Zoro nun kolay kolay yenileceğini sanmıyorum.

İkisinin de zirvesini görmedik, net bir yorum yapamam fakat sadece beklentilerime dayanarak şimdilik Vista kazanır diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık