Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Gladius & Bartolomeo & Bellamy

Kim kazanır?

• Roronoa Zoro

Kullanılan: 55 79.7%
  • Gladius & Bartolomeo & Bellamy

Kullanılan: 12 17.4%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    69
bellamy'nin hiç katkısının olacağını düşünmüyorum takıma. şu haliyle zoro rahat alır gibi ama karşı tarafa saldırı gücü daha yüksek birini daha eklersen kazanabilirler

Teke tek mücadele olsa Zoro'nun bunlardan çok daha güçlü kimseleri alması gerek fakat bire karşı fazla sayıda güçlü kişinin olması işi biraz bozuyor.

Bartolomeo'nun seviyesini bilmiyoruz ve meyvesi aşırı etkili. Hem kusursuz bir savunma hem de müthiş bir saldırı gücü veriyor. Oden gibi bir canavar bile aşamadıysa Zoro'nun da aşmasını beklemiyorum.

Barto, Gladius ve Bellamy ile kafa kafaya verip Zoro'yu aşağı indirebilirler. Sadece birbirleriyle uyumlu çalışmaları önemli.

Zoro’nun barto’ya göstereceği muamele en fazla bu:

Arena dövüşünü kazanma ihtimali verilen hajrudin isimsiz g2 yumruğundan tek yedi. Abartmayın bu adamları. Robin bile Allah gibiydi bunların yanında.

Zoro’nun barto’ya göstereceği muamele en fazla bu:

Arena dövüşünü kazanma ihtimali verilen hajrudin isimsiz g2 yumruğundan tek yedi. Abartmayın bu adamları. Robin bile Allah gibiydi bunların yanında.
Namussuz Oda burada duyguyu iyi vermişti.

Luffy bir Sabo bir de Zoro'ya böyle sarıldı. Bu Zoro'yu cidden ayrı yere koydu. İlginç bir andı.

Çok iyi değil mi yav. Bak duygulandım.

Edit: Keşke sahneyi daha büyük daha özenerek daha detaylı çizseydi. Zoro'nun gülüşü de efsaneydi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık