Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro & Sanji vs. Sakazuki

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    145
Ortalama korsan nasıl oluyorlar?
Güncelde bu ikisine karşı savaşabilecek herhangi bir amiral yok.Sanji bir muamma olsada Zoro tek başına bir amirali tutabilir,kazanamaz ama karşıdaki amiralin de güle oynaya çıkacağı bir savaş olmaz.Aynı anda ikisine karşı savaşacak bir amiral zaten yok.
Senin dediğin şeyin olasılığı Luffy'in Aramaki'ye yenilme olasılığıyla aynı.

Ayriyeten bu konunun Akainu vs Kaido gibi konulardan daha akla yatkın konular olduğu yadsınamaz bir gerçek.Bu yüzden objektif değil diyorum, o konuda Akainu'ya oy vermek Chopper ve Roger savaşında Chopper'a oy vermekle aynı.
Luffy Kaido'yu indirdi elle tutulur bir yanı var. Aramaki'yi yeneceği belli o yüzden. Sanji ve Zoro şu an için çok önemli işler yapmış isimler değil OP evreninde. Ortalamalar bildiğin. Ha her dövüş sonrası 2 3 lig birden atladıkları için sıkıntı olmuyor zaten.

Luffy Kaido'yu indirdi elle tutulur bir yanı var. Aramaki'yi yeneceği belli o yüzden. Sanji ve Zoro şu an için çok önemli işler yapmış isimler değil OP evreninde. Ortalamalar bildiğin. Ha her dövüş sonrası 2 3 lig birden atladıkları için sıkıntı olmuyor zaten.
Aldıkları güçlenme ne kadar fazlaysa bir o kadar da başka bir güçlenme alma şansları azalıyor.

Ben bunları yazarken hala Akainu'nun bu ikiliyi alacağını biliyorum ama MF'deki halinden daha kötü halde bitireceğini de bililiyorum.Konuyu açmamdaki sebep ikisinin tam gücünün şuan belli olmaması.Ne kadar güçlendikleri muamma,güçlendikleri anda kısa sürede Queen ve King'i yendiler.Beklentilerden birkaç tık fazla çıkarlarsa,Akainu kaybeder.Demek istediğim bu.

Aldıkları güçlenme ne kadar fazlaysa bir o kadar da başka bir güçlenme alma şansları azalıyor.

Ben bunları yazarken hala Akainu'nun bu ikiliyi alacağını biliyorum ama MF'deki halinden daha kötü halde bitireceğini de bililiyorum.Konuyu açmamdaki sebep ikisinin tam gücünün şuan belli olmaması.Ne kadar güçlendikleri muamma,güçlendikleri anda kısa sürede Queen ve King'i yendiler.Beklentilerden birkaç tık fazla çıkarlarsa,Akainu kaybeder.Demek istediğim bu.
Akainu WB korsanlarına tek dalabilecek bir tip. O yüzden bilmiyorum milletin Zoro'dan ne beklentisi var ama Mihawk'ı yenmeden o seviyelere gelemez. Ha öncesi belki Aramaki ya da Fuji seviyesine gelebilir ama Akainu imkansız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık