Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rocks D. Xebec'te Hangi Hakiler Vardır?

Şu ana kadar birinin emrinde olduğunu gördüğümüz tüm Haoshōku kullanıcılarının emrinde olduğu kişide de Haoshōku olduğunu gördük.

--------------------------------------------------------------------

Rayleigh, Oden, Shanks, Bullet (non-canon) -> Roger
Oden, Ace -> Beyazsakal
Katakuri -> Koca Ana
Zoro -> Luffy
Koca Ana, Kaido, Beyazsakal -> Xebec (?)

--------------------------------------------------------------------

Bu örüntüye göre Xebec'te de Haoshōku olması gerekiyor. Dünyayı kontrol etmek gibi bir hayali de vardı, ayrıca bu kadar güçlü insanı da emrine alabilmiş birisi.

Ayrıca bu benim yorumum ve gözlemlenebilir bir şey değil ama birinin emrinde olan tüm kullanıcılar için sanki emrinde oldukları kişinin hakisi daha baskın. Ayrıca buna şöyle bir açıklama da getirilebilir, Haoshōku kullanıcılarının doğasında itaat yoktur, yani itaat ettirecek kişinin hakisinin daha baskın olması doğal olabilir.

Öyleyse Xebec sandığımızdan da güçlü olabilir mi?

Kral hakisine sahip değildir.gözlem ve silahlanmada ileri derecede iyidir ama kral hakisine sahip olmayip herşeye sahip olmaya çalişan biridir.

Elbet vardır adam o kadar güçlü kişiyi toplamış. Bu adam yüzünden Garp ile Roger ittifak kurmuş. Ben seride göreceğimiz en güçlü karakter çıkacağını düşünüyorum ayrıca.

Adam Roger'ın en büyük rakibiymiş. Tayfasında Kaido, Big Mom, Shiki ve Beyazsakal varmış. D. soyundan geliyor. Böyle bir adam kralın hakisini ileri düzeyde kullanıyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık