Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Rehberler ve One Piece

Bu çok dokunaklı bir hikaye olmaz bence. Çünkü başka bir yerden gelen insanları dünyadan uzaklaştırmışlar. Yani tanıdığımız Oda bunu daha dokunaklı yapar bence.

Bu çok dokunaklı bir hikaye olmaz bence. Çünkü başka bir yerden gelen insanları dünyadan uzaklaştırmışlar. Yani tanıdığımız Oda bunu daha dokunaklı yapar bence.
Bu yazdığım, teorinin tamamının üçte biri falan. Sahibi bu kadarlık kısmını verdi, ben de onu yayınladım.

Joy Boy olarak isimlendirilen kişi savaş çanları çalmaya başladığında Wano halkına Poneglifler'i yaptırmış ve bunları güvendiği ülkelere dağıtarak güvenceye almayı amaçlamıştır. Kendisi de Antik Krallık teknolojisi ile yaptığı sonradan Gülünç Masal olarak adlandırılacak yere tüm gerçeklerin anlatıldığı Rio Poneglifi'ni bırakmıştır
Rio Poneglifini Roger skypiadan almıyor muydu?

Güzel teoriymiş. Ellerine sağlık @Smoker. Ama aydaki insan çizimleri sanki kanatlı insanlardı. Ay insanlarının ayı terkettikten sonra gökyüzü adalarına yerleştiklerini düşünüyorum. Joy Boy bence de D'lerin lideri çıkar ama D'ler ve antik krallık muhtemelen dünyadan bir ulus olarak karşımıza çıkacaklar. Ama canavar çizimleri falan oldukça ilginç. Antik krallık ile ay insanları etkileşim halinde olabilir. Belki de ittifaklardır. Kutsal ejderler antik krallığı devirebilmel için müttefiklerine de saldırmış ve bu yüzden astronot kıyafeti giyiyorlardır belki de. Ay insanlarının bir kısmı da medeniyetleri yok olmadan önce gökyüzü adalarına kaçabilmişlerdir belki.

Güzel teori olmuş birbirleriyle bağlantı var. Mihawk'ın Luffy hakkında söylemine güzel bir dayanak oluşturmuş. Ama Luffy'nin amacına ters gibi buradaki teori.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık