Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Puanlama Sitelerini Umursuyor Musunuz?

Pualama Sitelerini Umursuyor Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    74
Myanimelist sitesi tam bana göre idi yanlız son zamanlarda serileri sezon sezon puanlamaları can sıkıcı oldu
yeni anime görmek istiyorum 5 farklı gintama 5 farklı bkha görmek istemiyorum.

Son düzenleme:
Goodreads türüne göre değerlendirme için iyi bir site. Tabi bazı eski kitaplar için puanlama düşük olabiliyor sonuçta kişinin okuma tecrübesine göre öznel puanlama yapılıyor sonuçta. Veya genç fantastik ve veya diğer gençlik kitaplarının puanları yüksek olabiliyor. Başta vurguladığım türüne göre ifadesi de burada devreye giriyor. Fantastikte genç yetişkin türüyle diğer fantastik eserlerin puanı kıyaslanmaz. Sarah j. Maas eserlerinin puanı yüksek diye iyi fantastiktir deyip atlamazsın çünkü genç yetişkin ve aşk türünde bir fantastik kadının yazdığı. Diğer aşk genç fantastik türü kitapları ile kıyasına göre iyi puanları var.
Aslında belirli bir kesime göre yazılmış gibi olan kitaplarda buna dikkat gerekir. Yoksa fantastik ve bilimkurgu çatısı altında kitapların puanları çok net netice vermese de karşılaştırılabilir. Dune, Kral Katili, Yüzük, Hyperion Kantos, Expanse, Hançer ve Sikke, Kadim Kanunlar farklı türler ve konularda da olsa genel fantastik-bilimkurgu okuyucusuna hitap eder aslında. Okuyucusu da buna göre oylama yapar zaten.

Myanimelist sitesi tam bana göre idi yanlız son zamanlarda serileri sezon sezon puanlamaları can sıkıcı oldu
yeni anime görmek istiyorum 5 farklı gintama 5 farklı bkha görmek istemiyorum.
myanimelist kendi puanlamıyor içerideki kullanıcılar puanlıyor. bnha ayrıca listeye girebielcek derecede iyi bir anime de değil. o yüzden bu sitelere de güvenmeyin konuyu okuyun beğendiyseniz bir iki bölüm bakın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık