Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Pokemon Revolution Online (PRO)

Öncelikle herkese selamlar. Buradaki topluğun bir kısmının pokemon oynadıklarını ve pokemonlara karşı ilgi gösterdiklerini gözlemledim. Ben sevdiğim ve hala aktif olmaya devam ettiğim bir pokemon mmorpg olan PRO oyunundan bahsetmek istedim. Belki aranızda daha önce girip deneyimleyenlerinizde vardır, sonuçta çıkalı epey bir zaman oluyor. Bu oyundan hiç haberi olmayanlar için kısaca anlatmak gerekirse normal bir pokemon oyunundan hiç bir farkı yoktur. Gelelim bu online oyunda neler var ve bizlere neler sunuyor?
Oyunda kanto,johto,hoenn ve sinnoh bölgeleri tamamen açıktır. Oyuna kanto bölgesinde başlayıp, kanto bölgesinin şampiyonu olduktan sonra johto bölgesine geçmek için hak kazanıyoruz. Yine aynı şekilde johto`dan sonra hoenn ve en son olarak sinnoh bölgesine geçiş yapıyoruz.Tüm bu bölgelerin pokemonları ve oyunun genel hikayesini içinde barındırır. Oyunda Unova,Kalos,Alola ve Galar bölgeleri yoktur. Ama gelen eventlerle ve world questlerle orada bulunun pokemonları yakalama imkanınız vardır. Aynı zamanda oyunun içerisinde mevcut olan tüm pokemonların mega formlarıda buluyor. Oyun bir online pokemon olduğu içi oyunda PVP,PVE mevcuttur ve oyuncular arasında ticaret imkanı vardır. Yalnız oyuncular arası ticaret yapabilmek için oyuna ilk başladığınızda 4cü gym rozetini almanız gerekmektir. Oyunu beğenenler veya şöyle bir defa girip bir bakayım nasıl bir oyunmuş diyenler için aşağıdaki linkten önce kayıt olup daha sonra direk indirebilirsiniz.

https://pokemonrevolution.net/home

Kayıt olmak ve oyunu indirmek çok basittir. İndirdiğinizde direk rar dosyası içinde tüm herşey gelmektedir. Öyle rom,mom vs derdi yoktur. Direk rar dosyasını açıp oyuna girebilirsiniz. Bu arada oyun tamamen ücretsiz olup pokemon-fan yapımı bir online oyunudur.
Gelecek arkadaşlara şimdiden keyifli oyunlar dilerim ve bu oyun hakkında herhangi bir sorusu olan olursa yardım etmekten çekinmem.
Not: Oyunun içinde 2 tane server mevcuttur; Gold ve Silver (ben silver`da oynuyorum.)

İyi forumlar dilerim..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık