Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] PLUTON HADES VE KARASAKAL İLİŞKİSİ

Bildiğimiz Gibi PLUTON Hadesin Roma'daki adıdır ve kendisi yeraltını yönetir
Çogu kişi Plutonun denizleri kontrol edebilecek bir güç olduğunu dünüyor ama bence öyle değil ve karşımızda birkaç seçenek var

1. Karasakalın Meyvesi Luffy Gibi Zoan çıkacak.Madem konuyu yunana bağladık bu durumda luffynin meyvesi heliosundur. Mitolojide karışmamış olsalar bile bu ikisi kapışacaklar. Çünkü Karasakalin meyvesi Hadesin Meyvesi.
Yani: Ölüler diyarını kontrol edebiliyor ama bu bana biraz mantıksız geliyor.ama bi yandan Brook ölüler diyarinin soğuğunu bu meyvenin ilk kullanıcısından alıyor.

2.
Şimdi ne alaka derseniz bu Bu meyvenin ilk sahibi bütün meyveleri üreten kişi.
meyvelerin içinde bildiğimiz gibi şeytan ruhları var. (Bahsettiğim kişiye artık Neko dicem)

Zaten Şeytan Meyveleri Nekodan geldiği için istediği kontrol edebiliyor bu sayede etkisiz kalıyor. ( Mantıken şeytan ruhları kendini yaratanı görünce birsey yapamıyor gibi)

Eğer bu meyve uyanirsa ki ben bu meyvenin en az 2-3 tane uyanış aşaması olacağını düşünüyorum. Yani İlk uyanısta Çevresini Karanlık Yapacak. 2.de bütün dünyayı Karanlık ve Son Aşamada Bütün Şeytan Meyve Kullanıcılarını Kontrol Edecek.

Tabiki sODA durur mu? Hemen Haki mevzusu girecek ise. VE luffy Dışında herkes kontrol edilecek Belki Gemiler bile kontrol edilebilir çünkü gemilerinde ruhu var. 2. aşama uyanista olan distopik havaya dayanamayacaklar Ve şeytan Olacaklar.

Ben poseidonun gemi değil bu olduğunu düşünüyorum şayet gemiyse Bu distopik hava girmeyen bir gemi olur oda joyboyun gemisi çıkar.

Kısaca aslında Plüton bir figür ve bize gösterilen gemi olan plutonda karasakali taşıyacak(gelecekte).

Tamam Hersey güzelde Luffy nasıl kurtulacak? Haki falan dedikte nası olacak.

Şimdi kafamdan bir mit oluşturuyorum:
İrade (evren) her zaman vardı. Haki (irade) kendi içinde Nekoyu yarattı. Neko Karanlıktı Ama kötü değildi çünkü kötülük diye bir şey yoktu. Nekodada Haki vardı hemde en gelişmiş (İradenin milyonda biri kadar 😎).

Ardından İnsanlar Yaratıldi ve İnsanlardada irade vardı. Ancak Neko kadar yoktu olamazdı zaten.
Sırf eğlence olsun diye Neko insanlara kötülüğü öğretti oysa insanlar iradeleri olmasına rağmen iyilik yapıyordu.

Bu böyle devam etti ve Haki Artık kızmıştı. VE küçük oğul joyboyu meydana getirdi. İnsanları Kurtarması VE Şafağı getirmesi için (çünkü dünya 2. uyanista olduğu gibi karanlikla kaplıydı)

Bu böyle devam etti ve Haki Ona Kralların Hakisini verdi. Joyboy(Nika) kizgindi çünkü Nekoya Karşı çıkan yoktu. Krallara boyun eğen vardı. Nika kotu krala boyun eğmeyerek ona karşı çıktı. Ve Ders olsun diye Iradesi zayıf olanlara karşı Kralın Hakisini Kullandı(iyi amaçla)

BUNA GÖRE LUFFY ARTIK COK GÜCLENECEK BELKI ORJINAL NİKAYI BİLE YENECEK VE ARTIK 3. aşama Uyanis Yapan Karasakali yenecek. Dünyaya Şafağı Getirecek. Bütün Canlıları Esit görecek tek parça (one piece ) yapacak

SONU BIRAZ KLISE OLDU 😏👍

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık