Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen maid cafeye mi gidiyosun nan? Sapık Vega....

Ben o sonda Ciri'nin öldüğünü düşünmüyorum. İyi anıları hatırladığı sonda Geralt ile tekrar görüşüyor ama kötü anıları hatırladığı sonda görüşmüyor bence. Hatıraların öldürücü veya hayatta kalıcı bir sebep olması saçma olur yoksa.
Ölmediyse ben haybeye öldüm öyleyse. Bu ciri bilmez mi ben yennifersız yaşarım da kızım olmadan asla. Bence gitti ciri. O son anılar bu kötü kadere rağmen iyi ki seninle yaşadım anlamına geliyordu bence. Ciri de Geralt olmadan yaşayamazdı hayatı onunla güzeldi. Bu sebeple ikisi de gitti diye düşünüyorum.

Şimdi yaptığım her şeyi buraya dökersem işimiz var dantecim :( Sadece maid cafe desem kaplıcadaki ablalara nasıl hesap verecem ? Hadi onları saydım bu kez onların yakınlarına nasıl açıklarım ?
Neler yapmışım ben...
Hoaydaa, adam kendi haremini kurmuş. O zaman şunlar sana gelsin Vega'cım.
Anılarını dünyayı kurtardıktan sonra değil de kışla savaşmadan öncesinde hatırlıyor. Sanki o kışla savaşacakken anılarından psikolojik güç almış gibi. Yaptığınız şeyler genellikle ciri’ye cesaret ve özgüven veriyordu illa etkisi olmuştur.

Daha canını ortaya koymadan önce “Ben bu işi hallettikten sonra en iyisi geralt’a dönmeyeyim” diye düşünmesi garip olur sanki. Dünyayı kurtardıktan sonra geralt’a gitmeden önce hatıraları göz önüne gelse o zaman senin söylediğin daha mantıklı olurdu bencr.

Kapının önünde bekliyor geralt. Ciri çıksa geralt orda görecek. Karlı yerdeyken kendi gücüyle ışınlanmışsa bilemem ama kapıdan çıkacakmış gibi konuştular hep.
Ciri’nin kendini öldü göstermesine gerek yok eğer görmek istemiyorsa da. Trip atar giderdi. Kapının önündeki diyalogları da aynı kalıyor. “Merak etme burdan çıkınca seninleyim. Tabi çıkabilirsem” lafı gibi ciri’nin.

Kötü sonda geralt’ın öldürmeye gittiği cadı da “zirael öldü. Karlı bi dağda donmuş ceset şuan” diyor. Nasıl öldüğünü bile biliyor.
Canını ortaya koymadan önce düşünmesi gizem oluşturmak için olabilir.

Ciri trip atmak yerine Geralt'ın kendisini "öldü" diye bilmesini istemiş olabilir.

Cadının da Geralt gibi Ciri'nin öldüğünü düşündüğünü zannediyorum. Bizzat cesedini görmüş gibi konuşmuyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık