Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'in Sonu

One Piece okuyucuyu tatmin eden birşekilde sonlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    97
Oda sonu baştan beri planlıyorsa iyi birsey çıkma ihtimali var demektir.Bleach ve Naruto'ya kıyasla daha iyi bir sona sahip olacak One Piece.

Sonunda uzun ve epik dövüşler yerine sürekli bir dövüşten diğerine atlayarak, dış sesi çok kullanarak, şu kadar geçti diyip bir anda savaşları bitirerek yapmaz inşallah.
*Ben sonlara doğru gerçek korsanlar gibi gemiler arası sağlam bir dövüş , gerilim ve hafif korku, ve ? gibi rengarenk olmayan bi son isterdim

Gerçekçi olmak gerekirse tam anlamıyla mükemmel bir şeyler çıkacağını düşünmüyorum ben de. İlla hatalar çelişkiler retconlar ve arada sıkıcı bölümler görürüz. Bazı şeyler istediğim gibi bağlanmayabilir ve bazı şeyler hak ettiği gibi işlenmeyebilir. Ama ben gene de ortaya çıkan sonuçtan memnun olacağımı düşünüyorum. Wano'dan sonra serinin %90'ının bitmesi aceleye gelme ihtimali açısıbdan beni korkutsa da şimdiye kadar genel hatlarıyla serinin gidişatından memnunum.

Başlıkta yazanlara gelecek olursak, şimdiye kadar seri içinde pek çok sır açıklanmadı ve insanlar da bunlara olan beklentilerini kendi zevklerine göre doldurdu. Ama herkesin zevki ve anlayışı farklıdır. Dolayısıyla o sırlar açıklandığı kimisi beğenirken kimisi seriden uzaklaşacak. Mesela ben seçilmiş goygoyunu seviyorum. Evet hatta biraz gaza da getiriyor. İsterseniz kralcı diyin :D. Ama çığunluk sevmiyor yapacak bir şey yok zevk meselesi.

Aslında Oda ortaya attığı gizem unsurları ve henüz tamamlamadığı hikayeleri, taa ilk başlarda düşünüp, "aga ben böyle bir şey yapıyorum, sonu da böyle gelir" diye ortaya atıyor ise, o halde her şeyin bir şekilde açıklamasını vakti gelince yapabilecektir. Önemli olan şey; o açıklamaların bizi tatmin etmesi.

Sonlara doğru bizim balinayla buluşurlar büyük ihtimalle red line ortadan kaldırılır all blue ortaya çıkmış olur böylece sonra roger gibi luffy'ninde amansız bir hastalığa tutulduğunu öğrenmemiz çok yüksek çünkü çok fazla yılları gitti luffy'nin

oda'ya güvenim tam.

oda japonya'nın en güvenilir ve oturmuş mangakalarından biri , bu hikaye kesinlikle bir hayal kırıklığına dönüşmez , rahat olun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık