Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'de Foreshadowing

Punk Hazard da tesisin icinde ekip zehirli gazdan kacarken bi de peslerine ejderha takiliyordu. Sonra ejderhayi alt ettiklerinde kinemon sanki anasini bacisini oldurmus gibi butun ofkesini ejderhadan tepikleyerek cikariyordu. Bu arada da ejderhalardan nefret ettigini soyluyordu.

Meger ki o ejderha aslinda Kaido'ymus. Adamin travmasinin yansitilisi gercekten kusursuz.

Ilk izlenildiginde dikkat cekmiyor ama bu karantinada op yi bastan izleyince vay anasini dedim.

edit: sahneyi buldum.

Birisi atmışsa pardon.

Reis her zamanki g,bi haklı.

Şu da ilginçmiş. Kimse göremezken Usopp karnına vur diye yorum atıyor. Sanji de onları görebiliyor musun diyor. Dressrosa da ise duvarın ardını görebilirdi yanılmıyorsam. :/

Bunu atan oldu mu biliyorum. Daha önce mangayı okurken görmüştüm. Bu sayfada Tsuru ilk çıktığında rahat bie şekilde Doflamingo'ya iyi bir çocuk olmasını söylüyor. Tabi daha sonra bu rahatlığın nedenini anlıyoruz.

Gerçek Monster Trio'nun foreshadow'u çok önceden yapılmış.

Burada Luffy ve Sanji ikilisi Yosaku'dan Jinbe'nin adını duyuyor ilk kez:

Ve sonrasında Luffy gelecekte canavar üçlüye katacağı balıkadamın resmini çiziyor, Sanji'de gülüyor buna.

Harika bir Foreshadowing. Canavar Üçlünün temellerini çoktan atmış Oda.

Günümüze Gelirsek de gerçek üçlünün aslında Luffy-Sanji-Jinbe olduğunu görebiliriz. Tayfada güçlü olanlar Luffy'e eşlik etmek için beraber çatı katına çıkıyorlar. Diğerleri de yukarı çıkmak için fazla güçsüz oldukları için aşağıda kaldı.

Punk Hazard ve sonrası Kinemon ve Momo sahnelerindeki tüm ayrıntılar ve Wano. Başlasam bitmez ama belki başlarım, dursun.

edit:başlamamışım üşenmişim demek ki
konudaki örneğe uygun olsun diye bunu demiştim ama odanın doğrudan bahsedildiği kadar uzağı planladığını düşünmüyorum. iki arc arası ve sagada elbette planları kuruyor ve bağlantıları da serpiştirdiği şeyler var fakat uzun süren anlaşılmaların çoğu genelde açık kapı bırakıp yada ortada burada bıraktığı fikirlerin sonradan üzerine gitmesi. zaten daha önceki ropörtajlarına baktığınızda tayfaya rakip olarak hazırladığı en büyük konsept yonkou değilshichibukai. zaten bu kalite farkını shichibukai dövüşleri ve yonkou dövüşleri arasında da görüyoruz. shichibukailer arkasına da güçlü korsanlar hazırlayıp kervanı yolda diziyor yonkou yanko banko bişiler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık