Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece Genel Fanart Başlığı

Yapay zekada bazı iyi çıktılar aldım onlardan paylaşacağım bir kaçını, (Perona biraz kusurlu Robinin meyveyi yemiş gibi el çıkıyor ama renkler ve ışık çok güzel diye kıyamadım)

Az bakınayım dedim de ai rpleri ile coşmuş site:(:hhh:
"Humans of Late Capitalism" derken böyle bir şeyi mi kastediyorlardı acaba @twei 🤔
Kullanıcıya göre değişiyor. O şekilde kullananlarda var daha normal kullananlarda var. Ücretsiz daha iyi alternatif bulamadığım için kullanıyorum. Leonardo Ai var mesela ama oda çok makul sonuçlar vermeye biliyor ve bir süre sonra ücretli seçenekler kullanım dışı kalıyor :agla:

Kullanıcıya göre değişiyor. O şekilde kullananlarda var daha normal kullananlarda var. Ücretsiz daha iyi alternatif bulamadığım için kullanıyorum. Leonardo Ai var mesela ama oda çok makul sonuçlar vermeye biliyor ve bir süre sonra ücretli seçenekler kullanım dışı kalıyor :agla:
Taverna kısmına bakınırken gördüm. İsteyen istediği gibi takılır zaten. Millet pixivde falan ai çizimlerle etkileşim farmlıyor, rp kısmı ilginç geldi sadece.

Az bakınayım dedim de ai rpleri ile coşmuş site:(:hhh:
"Humans of Late Capitalism" derken böyle bir şeyi mi kastediyorlardı acaba @twei 🤔
kapitalism olmasa şu imkanlara sahip olur muyduk ey keko. bak tek tuşla 10 senede edineceğin tecrübe ile anca üretebileceğin görseller üretiyorsun. ve bunu üretmek için belki de toplamda milyonlarca yıllık tecrübeyi telif ödemeden modelleyip kullanıyorsun. mükemmel bi çağ

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık