Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece 2. Sezon Fikirler ve Beklentiler

Sizce Yeni Sezon Nasıl Olacak?

• İyi

• Kötü

• Normal

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bildiğiniz gibi One Piece Canlı Aksiyon 2. Sezon onaylandı. Yeni sezonun 2024 sonlarında yada 2025 başlarında çıkması tahmin ediliyor. Bu başlatmış olduğum sohbette yeni sezon hakkında Fikirlerinizi ve Beklentilerinizi bizimle paylaşmanızı istiyorum.

Bence yeni sezon öncekine göre daha iyi olacak bazı hatalar düzeltilecek. Smoker, Crocodile gibi karakterleri iyi ve deneyimli oyuncular oynarsa iyi olur. Logia türü şeytan meyveleri'nin dövüş sahneleri nasıl olacak çok merak ediyorum.

Laboon az gözükeceği için kotarırlar. Chopper'ı nasıl uyarlayacakları ve Crocodile-Smoker karakterlerinin oyunculukları belirleyici olacak.

orjinali bu ama rock a verecek kadar paraları yoktur

o yüzden anca bu

şu da tatlıymış fazla cgi ama
Bu çocuk Sanji'nin küçüklüğünü oynayan çocuk. İyi oynamıştı : ))

Chopper şuradaki pikaçhudan bozma hali gibi olsa iyi olur. Balık adamları gördükten sonra ben artık CGI'dan yanayım ama daha kötü de olabilir.

Şuraya robin için erin maloney ve kureha için jamie lee curtis in seçilmesi için bi dilek bırakıyorum.
Kureha gerçekleşir diye düşünüyorum. Oyuncu istiyor, fanlar istiyor. Matt Owens iletişime geçti vs. Parada anlaşırlarsa olur.

Erin Maloney'in adını fanlar geçirdi sanırım. Robin'e göre biraz kalıplı duruyor ama olur gibi.
Adı bilerek sızdırılmış da olabilir ama muhtemelen fanların önerisi.

Hatta baktım Matt Owens onu takip ediyor. Bu da ihtimali arttırıyor veya fanlar buna dayanarak adını ortaya atmıştır.

Bilmeyenler için, Erin Maloney;
http://instagr.am/p/C4_vVBkvPTz/

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık