Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece 2017'nin Enleri

Yılın En İyi Tayfa Üyesi : Brook a.k.a Soul King
Yılın En İyi One Piece Karakteri : Brook a.k.a Soul King

Beyler panel dediğimiz şey sayfanın tamamı değildir, ben mi yanlış biliyorum? Mesela @Alpamis in paylaştığı fotoğraf 6 panelden oluşan bir sayfadır. Alpamis'in örneğindeki panellere ayrı ayrı bakarsak aslında çok iyi paneller değil benim için, panelleri iyi yapan sadece diyaloglar, tabi paneller diyaloglarla uyumlu, onda bir sıkıntı yok. Panelin güzelliği genelde tek olarak ele aldığımızda, iyi çizim, duyguyu iyi yansıtma, detaylı olma gibi özelliklerle ortaya çıkar. Veya dövüşün bir yeri olur, sahnenin çok güzel gözüktüğü mesela. Brook vs Koca Ana, Sanji- Luffy vs Koca Ana, Sanji'nn masa üzerindeki pozu, Luffy'nin aynayı kırması mesela güzel panellerdir. Burada Luffy'nin normal yüzünü görüyoruz o kadar.

Beyler panel dediğimiz şey sayfanın tamamı değildir, ben mi yanlış biliyorum? Mesela @Alpamis in paylaştığı fotoğraf 6 panelden oluşan bir sayfadır. Alpamis'in örneğindeki panellere ayrı ayrı bakarsak aslında çok iyi paneller değil benim için, panelleri iyi yapan sadece diyaloglar, tabi paneller diyaloglarla uyumlu tabi onda bir sıkıntı yok. Panelin güzelliği genelde tek olarak ele aldığımızda, iyi çizim, duyguyu iyi yansıtma, detaylı olma gibi özelliklerle ortaya çıkar. Veya dövüşün bir yeri olur, sahnenin çok güzel gözüktüğü mesela. Brook vs Koca Ana, Sanji- Luffy vs Koca Ana, Sanji'nn masa üzerindeki pozu Luffy'nin aynayı kırması mesela güzel panellerdir. Burada Luffy'nin normal yüzünü görüyoruz o kadar.
Valla ben altta ki diyalogdan etkilendim Luffy'i böyle bi kararlılık ve istek de hiç görmedik o kadar ezilmesine rağmen farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Bir çok insanı etkileyen kendisini düşünce haline sokmasıydı ilk defa avelliği bırakıp ciddiyetini korumasıydı. Sen normal yüz görmüşsün ama ben öyle görmedim. :D

Valla ben altta ki diyalogdan etkilendim Luffy'i böyle bi kararlılık ve istek de hiç görmedik o kadar ezilmesine rağmen farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Bir çok insanı etkileyen kendisini düşünce haline sokmasıydı ilk defa avelliği bırakıp ciddiyetini korumasıydı. Sen normal yüz görmüşsün ama ben öyle görmedim. :D
Hocam, diyaloglar panelle birleşince veriyorlar o duyguyu işte. Önündeki ve arkasındaki paneller de etki ediyor. Mesela sadece Luffy'nin yüzünün gözüktüğü paneli tek başına al. O kadar da iyi değil. Ama sadece Luffy'nin aynayı kırdığı panele bak. O iyi mesela.

Beyler panel dediğimiz şey sayfanın tamamı değildir, ben mi yanlış biliyorum? Mesela @Alpamis in paylaştığı fotoğraf 6 panelden oluşan bir sayfadır. Alpamis'in örneğindeki panellere ayrı ayrı bakarsak aslında çok iyi paneller değil benim için, panelleri iyi yapan sadece diyaloglar, tabi paneller diyaloglarla uyumlu, onda bir sıkıntı yok. Panelin güzelliği genelde tek olarak ele aldığımızda, iyi çizim, duyguyu iyi yansıtma, detaylı olma gibi özelliklerle ortaya çıkar. Veya dövüşün bir yeri olur, sahnenin çok güzel gözüktüğü mesela. Brook vs Koca Ana, Sanji- Luffy vs Koca Ana, Sanji'nn masa üzerindeki pozu, Luffy'nin aynayı kırması mesela güzel panellerdir. Burada Luffy'nin normal yüzünü görüyoruz o kadar.
Sadece o alttaki panelde yeterli. Çok da önemli değil. Sayfa diyelim. Beni en çok etkileyen sayfalardan biri.:D

Bu sayfa da çok iyidir benim açımdan.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık