Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ne Kısa Ne Uzun Shounen Seri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya aslında Black Jack çok iyi olur. Tarihte en çok satan 5 mangadan biri olmasına rağmen Türkçe çevirisi mevcut değil. Toplam 243 bölüm 17 cilt. Fakat bunda da şöyle bir sıkıntı var; ilk 2 cilt İngilizce olarak da yok, en son mangarock'ta bulabilmiştim tek, o da yakında kapanacağını duyurduğundan hızlı hızlı okumuştum. Eğer seri aklına yatarsa ilk 2 cildi bulmaya çalışabilirim. Seri episodik olduğu için çok da önemli değil olup olmaması veya sonra okunması ama çok güzel hikâyeler vardı o 2 ciltte.

Arkadaşlar merhabalar öncelikle.Başlıktan da anlayabileceğniz üzere Çok uzun ya da kısa olmayan bir shonunen manga serisi arıyorum.Ama okumak değil çevirmek için.Kendi kendime ''Aa şu seri güzeldi'' diyorum bir bakıyorum o seriyi herhangi bir fansub çevirmiş.O yüzden lütfen çevirilmemiş shounen seri önerilerinizi bekliyorum ...
:D:D:D:D
Devam eden bir seri olur mu? Fransız mangası Radiant'a bir bak istersen. Manfra(Fransız mangası) diye geçse de çizeri manfra falan denmemesini kelimenin tam anlamıyla manga çizdiğini, ilhamının da Japon mangaları olduğunu söylemişti. Şu an 100. bölümde olması lazım. Birkaç bölüm çevrilmiş galiba sonra devam edilmemiş. Oku biraz, beğenirsen çevirirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık