Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    13
Alakasız 2 basket faul aldı 76 ilk yarı. Turnikeye çıkmadan, birinde Brooks yarım saat itiraz etti.

Alperen güzel döndü ama Udokaya güvenmiyorum. Maç dönmez diye yedeklere geçebilir.
Alperen ve VanVleet'i tuttu ama Phila'nın yedekler ezdi çeyreğin devamında bir şey yapamadı Houston. New York'a gidecekler buradan 6 maçlık deplasman turundan 1 galibiyet çıkarabildiler gibi duruyor onları da yenemezler bence.

Bayağı iyi maçtı izlediğime değdi.

VanVleet faulden atıldıktan sonra yenildi diye düşünmüştüm Houston ama çok iyi maç çıkardı benchtekiler bayağıdır bu kadar iyi savunma sekansı görmemiştim Houston'dan toparlıyorlar yine. Bu maçta yenilseler bayağı sıkıntılı yerlere giderlerdi psikolojik olarak çünkü back to back gecesi bugün de Boston ile oynayacaklar ve muhtemelen yenilecekler.

Alperen uzun dönemdir en iyi maçını çıkardı 6 asisti var ama en az 10 tane asistini yediler korkunç bir istatistikle bitirebilirdi maçı takımı ortalama atış seviyesinde olsa.

Bayağı iyi maçtı izlediğime değdi.

VanVleet faulden atıldıktan sonra yenildi diye düşünmüştüm Houston ama çok iyi maç çıkardı benchtekiler bayağıdır bu kadar iyi savunma sekansı görmemiştim Houston'dan toparlıyorlar yine. Bu maçta yenilseler bayağı sıkıntılı yerlere giderlerdi psikolojik olarak çünkü back to back gecesi bugün de Boston ile oynayacaklar ve muhtemelen yenilecekler.

Alperen uzun dönemdir en iyi maçını çıkardı 6 asisti var ama en az 10 tane asistini yediler korkunç bir istatistikle bitirebilirdi maçı takımı ortalama atış seviyesinde olsa.
Alperen'in son saniyede 2 serbest atış kaçırması... Kaybetselerdi bu kadar iyi oynamasına rağmen çok kötü olurdu.

baby jokic'imizin triple-double'ı yetmedi houston'a :(
Maçı izlemedim ama diğerlerin istatistiklerine bakınca triple mucize. Jalen 6/12 2s 1/6 3s atmış.

Dilon Brooks da 3/8 5/15 le oynamış.

Aç gibi her boş ribaunda altayan Jabari olmayınca da ribaund kalmış Alperen’e.

İşte her boş savunma ribaunda saldırmasına rağmen ribaund ortalaması Alperen’den düşük Jabari’nin. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık