Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'daki En Güçlü Karakter

En Güçlü Kimdir?

• Hashirama Senju

Kullanılan: 7 14.6%
  • Kaguya Otsutsuki

Kullanılan: 28 58.3%
  • Madara Uchiha

Kullanılan: 4 8.3%
  • Minato Namikaze

Kullanılan: 0 0.0%
  • Naruto Uzumaki

Kullanılan: 7 14.6%
  • Obito Uchiha

• Sandaime Raikage

• Sasuke Uchiha

Kullanılan: 1 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 1 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    48
Hepsini son hallerinde değerlendirin. Edo halleri geçersizdir. Boruto da buna dahil değildir.

Hashirama Senju

Madara Uchiha

Minato Namikaze

Sandaime Raikage

Obito Uchiha

Kaguya Otsutsuki

Naruto Uzumaki

Sasuke Uchiha

Son düzenleme:
Hashirama Senju olarak düşünüyorum. Bu adam Rikodou'nun küçük oğlunun soyundan geliyor.Madaranın soyundan olan büyük oğul ile küçük oğul arasında ki savaşı küçük olan kazanmıştı hatırlarsanız. ve Tarih Tekerrür etti Hashirama (Küçük soy) Madara (Büyük Soy) savaşın da Hashirama Senju kazanmıştı.O yüzden yaşayan en güçlü Karakter Uchiha Madara benim gözüm de ama genelleme yaparsak Hashirama Senju'dur.

Çok ortada bir olay olmuş Madara'yı neye göre değerlendiricez şu anki hali ise en güçlü odur derim yoksa Hashirama'dır tahminim. Tabi Minato'da olabilir zor soru olmuş...

Mesela saf güçle Susanooyu delebilen Raikage en hızlı saldırısı ile Minato'ya hiç bir şey yapamıyor.

1. Hokage ile Madara'nın savaşının içeriğini pek bilmiyoruz.Ancak kesin bir şey varsa oda 1.nin kaybettiği.
Nereden varıyorsun bu kanıya bir söyle de bilelim.

@Marco,Kabuto Altın çağında ki gibisin dedi yani Hashirama ile savaştığı zaman da ki gücü gibi şuan.

Hayır o zaman Rinnegan'ı yoktu.
Ölmeden önce uyandırdım demişti.Yani Hashirama Senjuyla Rinnengan ile de savaştı ve yenildi.

Senju savaşında öldüğünü nereden biliyorsun Madaranın?Savaştan sonrada uyandırmış olabilir.
Bize öyle lanse edildi ölmediğini söylediğini kanıtlayabilir ve ya gösterebilir misin ?
Kisame ile göründüğü kısmı diyorsan eğer bu adam yaşıyor filan fistan bu adam Nagato'yu tanıyor tekrardan onu canlandırmış olabilir veya öldürdü.Elimiz de olanlar bunlar Hashirama gibi bir adam sence Sağ bırakır mı Madara'yı ? Hiç sanmıyorum.

Daha önce anlatırken savaştan sonra Madara terkediyor köyü yani savaşta ölme durumu yok.
O dediğin ölümüne yapılan vs'den önce ki olay ben Şelalenin orada yapılan savaştan bahsediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bize öyle lanse edildi ölmediğini söylediğini kanıtlayabilir ve ya gösterebilir misin ?
Kisame ile göründüğü kısmı diyorsan eğer bu adam yaşıyor filan fistan bu adam Nagato'yu tanıyor tekrardan onu canlandırmış olabilir veya öldürdü.Elimiz de olanlar bunlar Hashirama gibi bir adam sence Sağ bırakır mı Madara'yı ? Hiç sanmıyorum.
Madara Orochimaru'yu tanıyor ona göre bu arada Hashirama'nın sağ bırakmayacağını neden düşündün bence gayet sağ bırakırdı.

His prowess and abilities were so great that he was able to not only fight on equal footing with Madara Uchiha despite his power of Eternal Mangekyō Sharingan and having the Nine-Tailed Demon Fox at his side, but even gained victory in the end and survived the battle.
Rinnegan büyük ihtimal yoktu, ölmeden kısa bir süre önce açtım demişti, kullanmamışta olabilir.
Buna rağmen Hashirama derim Madara'nın Ems ve Kyubi'sine rağmen yeniyor adamı. Senju'ların lideri, köyün kurucusu olma sıfatları bile yeterli.

Öyle lanse filan edilmedi.Savaşta Rineganı yoktu.Olsaydı ve 1. Hokageye yenilseydi 1. bu bilgiyi tüm köye veya en azından önemli kişilere söylerdi.Sadece ölmeden önce rinegan açtığını biliyoruz ama ne zaman öldüğünü bilmiyoruz.
Bu gözleri ölmeden önce uyandırdım diyor bu adam ne zaman öldü ? Hashirama savaşında değil mi ?
@frztrk Orochimaruyu tanıdığını nereden çıkarttın ? Edo Tensei'yi Orochimaru 2.Hokageden öğrendi.Edo Tensei'yi bilmesinin nedeni bu.
@Stark hocam sen çok geri de kalmışsın mangayı tekrardan bir gözden geçir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık