Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Silvers Rayleigh

Luffy vs Rayleigh kim kazanır?

• Luffy

• Rayleigh

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Luffy bir güç daha alsa alamaz diyon. Kaido'yu bu kadar yiprtasan kim diye sorunca bana normal insanları da örnek veriyon. Yumuşatma diyon belirsiz bir ifade kullanıyon.

Açık açık söyle. Mesela 9 Kın Kaido'yu %60-70'ine mi indirdi diyon ne diyon. Yumuşatma kısmı çok belirsiz çünkü.

Zira Luffy kral haki power upı öncesi Kaido'nun karşısına çıkana kadar çok daha fazla yumuşatılmışdır.
Benim yüzde verebilecek kadar matematiğim yok maalesef ( :
Evet diyorum çünkü bizim tayfa elemanlarından kimsenin sıfır kilometre birilerine daldığını ve aldığını görmedik (hatırlamıyor da olabilirim)
9 kıl benim muhattabım bile değil onlar sadece ayak bağı efendilerine saygıdan dalmış gibi yaptılar, şamarı yiyip oturdular
Ama 5 kişiden 4ü Kaido'nun içinden geçti +1 Yamato
En başından beridir de 1 vs 1 atması en büyük isteğimdi Luffy için ama hayaller ve gerçekler oldu resmen

Benim yüzde verebilecek kadar matematiğim yok maalesef ( :
Evet diyorum çünkü bizim tayfa elemanlarından kimsenin sıfır kilometre birilerine daldığını ve aldığını görmedik (hatırlamıyor da olabilirim)
9 kıl benim muhattabım bile değil onlar sadece ayak bağı efendilerine saygıdan dalmış gibi yaptılar, şamarı yiyip oturdular
Ama 5 kişiden 4ü Kaido'nun içinden geçti +1 Yamato
En başından beridir de 1 vs 1 atması en büyük isteğimdi Luffy için ama hayaller ve gerçekler oldu resmen
Bu dörtlüden biri Killer. Diğeri Kid ve Law. Uyanış acana kadar hiçbir büyük etkileri yok. Ki kendileri Kaido için bu adam zarar almıyor felan diyordular. Uyanış ile Kaido karşısına zaten çıkmadılar. Zoro'nun da sondaki saldırısı bir etkili ona da Kaido jilet yarası tepkisi verdi. Yamato birazcık etkili olmuş olabilir ama öyle agir yara açtım çok hasarlı muhabbetleri yok.

Sanki Kaido dengi biriyle savaşmış da güçten düşmüş gibi söylüyorsunuz o olmuyor.

Adam Luffy ile sonlara doğru savaşında uzun zamandır böyle başa baş bir savaşım geçmedi diyor. Önceki savaşları 9 kın savaşı 5v2 olsun Yamato olsun dikkate aldığı yok.

Öyle de olması gerekiyor. En güçlüsü zirve buydu işte.

Bu dörtlüden biri Killer. Diğeri Kid ve Law. Uyanış acana kadar hiçbir büyük etkileri yok. Ki kendileri Kaido için bu adam zarar almıyor felan diyordular. Uyanış ile Kaido karşısına zaten çıkmadılar. Zoro'nun da sondaki saldırısı bir etkili ona da Kaido jilet yarası tepkisi verdi. Yamato birazcık etkili olmuş olabilir ama öyle agir yara açtım çok hasarlı muhabbetleri yok.

Sanki Kaido dengi biriyle savaşmış da güçten düşmüş gibi söylüyorsunuz o olmuyor.

Adam Luffy ile sonlara doğru savaşında uzun zamandır böyle başa baş bir savaşım geçmedi diyor. Önceki savaşları 9 kın savaşı 5v2 olsun Yamato olsun dikkate aldığı yok.

Öyle de olması gerekiyor. En güçlüsü zirve buydu işte.
Ben dediklerine katılmıyor değilim ama "yenmek ayrı" "eşit güç ayrı"
Luffy hala bir yonko ile eşit güçte değil
Bak Teach bile o iki meyveyle eşit güçte değil ki topuklayıp duruyor
Luffy'nin bir yonko ile eşit güçte olması (Shanks ile) Teach ile yapacağı vsden sonra net belli olacak
O zamana kadar Kaido > Luffy

Luffy,Rayleigh'e hakinin ne demek olduğunu en ince ayrıntısına kadar öğretebilecek seviyeye geldi.

Bu yüzden Luffy orta zorlukta Ray'i alır diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık